VDB| 

Justyna Kowalczyk zdradziła sekret swojego małżeństwa. Na to nigdy się nie zgodzi

3

Justyna Kowalczyk-Tekieli rzadko dzieli się szczegółami dotyczącymi życia prywatnego. Ostatnio jednak w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy ze swojego małżeństwa. Mowa o czymś, co dzieli wielu Polaków.

Justyna Kowalczyk zdradziła sekret swojego małżeństwa. Na to nigdy się nie zgodzi
Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli (Instagram.com)

Powiedzieć o Justynie Kowalczyk-Tekieli, że była wybitną biegaczką narciarską, to jakby nie powiedzieć nic. Polka przez lata dzieliła i rządziła w swojej dyscyplinie oraz stała się jedną najwybitniejszych sportsmenek w historii naszego kraju. Nawet teraz po zakończeniu kariery pozostaje aktywna fizyczna, czym często chwali się w mediach społecznościowych.

O ile często pokazuje swoje treningi czy wypowiada się na tematy społeczne, o tyle tylko dla siebie zachowuje tajemnice swoje życia prywatnego. Co prawda często pokazuje zdjęcia swojego męża, jednak rzadko kiedy zdradza jakiekolwiek szczegóły.

Ostatnio jednak była biegaczka narciarska zdradziła pewną tajemnicę. Wszystko za sprawą komentarza pod postem jednego z użytkowników Twittera. Okazuje się, że w jej małżeństwie są jasno wyznaczone granice oraz role. Dlatego są rzeczy, na które Justyna Kowalczyk-Tekieli po prostu się nie zgadza.

"Ja się do tego nigdy nie biorę, bo wojna gotowa" - odpisała Justyna Kowalczyk-Tekieli jednemu z użytkowników Twittera.

O jaką kwestię chodziło najwybitniejszej polskiej biegaczce narciarskiej? Dyskusja dotyczyła... skręcania mebli. Jeden z użytkowników Twittera zamieścił grafikę w prześmiewczy sposób pokazującą składanie mebli w polskich domach. Jak się okazuje, rodzinne konflikty przy tej czynności dotyczą wszystkich... niezależnie czy ma się na koncie medale igrzysk olimpijskich, czy też nie.

Zobacz także: Tragiczny wypadek koszykarek z Brzegu. Nie żyje jedna osoba
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić