Kibic zapisał majątek Neymarowi. Tylko po co? Poznaj tę historię

0

Fan lidera reprezentacji Brazylii postanowił powierzyć mu po śmierci cały majątek. Neymar na brak pieniędzy raczej nie narzeka, dlatego dziennikarz postanowił zapytać kibica o decyzję.

Kibic zapisał majątek Neymarowi. Tylko po co? Poznaj tę historię
Neymar w barwach reprezentacji Brazylii (Wikipedia, Wikipedia)

Neymar jest aktualnie najpopularniejszym piłkarzem w Brazylii. Nie poprowadził Canarinhos po mistrzostwo świata, ale pomógł w wygraniu turnieju olimpijskiego czy Copa America. W ojczyźnie cieszy się ogromną popularnością, a i w Europie czaruje techniką i przebojowym sposobem grania.

Jeden z kibiców, który jest młodszy od Neymara, postanowił spisać testament. 30-latek zdecydował się na taki krok, ponieważ nie cieszy się dobrym zdrowiem. Po jego śmierci, o ile nie dojdzie do zmian w testamencie, nie dojdzie do podziału majątku. Całość trafi do Neymara.

Zobaczyłem, że nie mam komu pozostawić moich rzeczy. Lubię Neymara i mocno się z nim identyfikuję. Jestem osobą mocno zorientowaną na rodzinę, a relacje Neymara z ojcem bardzo przypominają mi moją relację z nieżyjącym już ojcem - opowiada kibic, którego przepytał dziennikarz "Metropoles".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Przede wszystkim wiem, że Neymar nie jest chciwy, co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykaną zaletą - dodaje twórca testamentu.

Nie brakuje głosów, że Brazylijczyk chce po prostu zwrócić na siebie uwagę, ponieważ już wcześniej próbował podarować Neymarowi część majątku. Ten broni się i na dowód pozostaje anonimowy w rozmowie z dziennikarzem.

Nie wiadomo, jaka była reakcja Neymara na pomysł umieszczenia go w testamencie. Lider reprezentacji Brazylii raczej nie narzeka na brak pieniędzy, więc z dużym prawdopodobieństwem było to zdziwienie.

31-letni piłkarz koncentruje się na powrocie na boisko po poważnej kontuzji i pozostaje związany z klubem Paris Saint-Germain. Brazylijczycy czekają z kolei na jego występy w zespole narodowym.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić