LAK| 
aktualizacja 

Kim jest rywal Najmana? Przeszedł wielką metamorfozę. Aż trudno w to uwierzyć!

135

Marcin Najman w pożegnalnej walce zmierzy się z "Taxi Złotówą". Rywal "El Testosterona" przeszedł w przeszłości ogromną metamorfozę. Stracił mnóstwo kilogramów. Aż trudno w to uwierzyć.

Kim jest rywal Najmana? Przeszedł wielką metamorfozę. Aż trudno w to uwierzyć!
Marcin Najman (Fame MMA)

Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień będzie przeciwnikiem Najmana podczas pożegnalnej gali. Walka ma się odbyć na zasadach MMA. Zaplanowano ją na 13 lutego, a transmisja będzie dostępna przez platformę PPV.

Przeszedł wielką metamorfozę

Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień zadebiutował na FAME MMA 3, gdzie pokonał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka. Potem stoczył jeszcze walkę w organizacji FSC, jednak już w pierwszej rundzie poległ z Kamilem Kołduńskim (była to jego pierwsza wygrana w karierze).

Wrzesień jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Fani go uwielbiają. Niedawno zdradził, że w przeszłości cierpiał na depresję, ważył ponad... 150 kilogramów! "Taxi Złotówa" wziął się za siebie i w kilka miesięcy zrzucił wiele niepotrzebnych kilogramów.

Będę walczył czy też nie, dla mnie nie ma to znaczenia. Od ponad 2 lat systematycznie trenuje i małymi kroczkami się rozwijam. Zacząłem uprawiać sporty walki nie dla popularności ani pieniędzy, tylko dla zdrowia i własnej satysfakcji. Dzięki treningom MMA schudłem ponad 60kg i wyleczyłem się z ciężkiej depresji. Dla mnie to jest największe zwycięstwo! - przekazał niedawno "Taxi Złotówa" na Instagramie.

Warto odnotować, że ostatnio Marcin Najman rywalizował w Fame MMA. Został zdyskwalifikowany po kilkudziesięciu sekundach rywalizacji z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Najman najpierw obalił rywala, a później go kopnął. Walka została zakończona, a on sam zdyskwalifikowany, a później wykluczony z Fame MMA.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić