Kolejna walka Marcina Najmana. Szef Fame MMA zabrał głos

15

Choć stoczył już kilka pożegnalnych walk, nie zamierza żegnać się ze sportem. Marcin Najman zapowiedział, że niebawem stoczy kolejny pojedynek. Tym razem jego rywalem będzie szef organizacji FEN Paweł Jóźwiak. Do ich starcia ma dojść podczas gali WOTORE, a rywalizować będą na gołe pięści. Pomysł skomentował Michał "Boxdel" Baron z Fame MMA.

Kolejna walka Marcina Najmana. Szef Fame MMA zabrał głos
Marcin Najman szykuje się do kolejnej walki (Instagram)

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Jego pożegnaniem ze sportami walki miał być pojedynek na organizowanej przez niego gali MMA-VIP, podczas której zmierzył się z Szymonem Wrześniem. "Taxi Złotówa" pokonał go w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Na tym jednak Najman nie poprzestał. Zaprezentował się jeszcze na trzeciej i czwartej edycji gali. Mierzył się kolejno z gwiazdorem programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, a później z Mirosławem "Miśkiem z Nadarzyna" Dąbrowskim. Obie te walki wygrał.

Później zaczął szykować się do... kolejnej walki. Od razu zapowiedział, że nie ostatniej. Na gali WOTORE rywalizował będzie z właścicielem organizacji Fight Exlusive Night (FEN) Pawłem Jóźwiakiem. Bić będą się na gołe pięści.

Szykuje się wielkie wydarzenie, ale Jóźwiak na pewno w strachu i ob****y cały. Szykuje się gruba akcja z Jóźwiakiem, na gołe pięści - mówił Najman.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Michał "Boxdel" Baron skomentował walkę Najmana

Marcin Najman w przeszłości pojawił się na gali Fame MMA. W jednej z pożegnalnych walk mierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Rywalizowali w formule bokserskiej, ale w pewnym momencie "El Testosteron" wykonał obalenie. Skończyło się skandalem i dyskwalifikacją.

Teraz jeden z włodarzy organizacji Michał "Boxdel" Baron zabrał głos w sprawie kolejnej walki Najmana. Jednocześnie potwierdził, że "El Testosteron" nie ma drogi powrotu do Fame'a.

No co ja mogę powiedzieć? Najman ma kolejną pożegnalną walkę. Pojedynek Pawła Jóźwiaka i Marcina Najmana to jest... każdy ma swoje gusta i guściki - mówił na kanale Aferki na YouTube.
Tak jak obiecaliśmy, Najman walki w Fame MMA nie dostanie. Jeżeli ktoś chce robić walki Najmana, nic mi do tego. (...) Przecież to jest, k****, gość, który jakiś czas temu sfaulował zawodnika w walce - dodał.
Śmierdzielku, jeżeli cię ta walka nie interesuje, to po co komentujesz? - odpowiedział "El Testosteron".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić