Kulturysta znów szokuje. Zabrał seks-lalkę na miesiąc miodowy

66

Kazachski kulturysta Jurij Tołoczko zyskał w sieci dużą popularność. Stało się tak jednak nie ze względu na jego sportowe osiągnięcia, a... ślub z seks-lalką. Jego pierwszy związek nie przetrwał próby czasu. Teraz ma nową wybrankę, z którą poleciał na miesiąc miodowy do Bułgarii. Wszystkim pochwalił się w sieci.

Kulturysta znów szokuje. Zabrał seks-lalkę na miesiąc miodowy
Jurij Tołoczko i Luna (Instagram)

O Juriju Tołoczce głośno zrobiło się w listopadzie 2020 roku. Wtedy kazachski kulturysta ożenił się… z lalką Margo. Ślubowi towarzyszyła wytworna ceremonia. Sam zawodnik mówił, że "umawiał się" ze swoją wybranką przez rok.

Pracowała w barze jako hostessa i witała gości. (…) Pewnego dnia jakiś mężczyzna próbował ją obrazić, a ja stanąłem w jej obronie. Wtedy zapytałem obsługę, czy mogę zabrać ją do siebie - mówił w rozmowie z magazynem "Vice".

Ich "związek" nie przetrwał jednak próby czasu. Margo uległa uszkodzeniu niedługo po ślubie. Tołoczko próbował ją naprawić, ale się to nie udało. Niedługo później okazało się, że Kazach ma nową wybrankę.

Kulturysta związał się z seks-lalką

Okazała się nią… kolejna sex-lalka - Luna. Zabrał ją ostatnio do Bułgarii na zaległy miesiąc miodowy. Wszystkim pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Do tej pory nie miałem okazji spędzić miesiąca miodowego z Luną. Pandemia bardzo zmieniła plany wszystkich, więc kiedy nadarzyła się okazja do wyjazdu do Bułgarii do pracy, byłem szczęśliwy, że mogłem ją ze sobą zabrać - powiedział Tołoczko, cytowany przez rt.com.

Opowiedział także, jak spędzali czas. Mówił, że chodzili do restauracji i korzystali z pokoju hotelowego. "Reakcje ludzi były różne" - wyjaśnił. "Luna miała na sobie bardzo krótką spódniczkę, mężczyźni lubili zerkać, jak siada na moich kolanach" - dodawał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jurij Tołoczko jest w sieci bardzo popularny. Jego konto na Instagramie obserwuje 110 tys. osób. Jak sam przyznał, w czasach pandemii fani wchodzili na jego konto, aby poprawić sobie humor.

Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić