Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KOZ
|

Kulturysta znów szokuje. Zabrał seks-lalkę na miesiąc miodowy

47
Podziel się

Kazachski kulturysta Jurij Tołoczko zyskał w sieci dużą popularność. Stało się tak jednak nie ze względu na jego sportowe osiągnięcia, a... ślub z seks-lalką. Jego pierwszy związek nie przetrwał próby czasu. Teraz ma nową wybrankę, z którą poleciał na miesiąc miodowy do Bułgarii. Wszystkim pochwalił się w sieci.

Kulturysta znów szokuje. Zabrał seks-lalkę na miesiąc miodowy
Jurij Tołoczko i Luna (Instagram)

O Juriju Tołoczce głośno zrobiło się w listopadzie 2020 roku. Wtedy kazachski kulturysta ożenił się… z lalką Margo. Ślubowi towarzyszyła wytworna ceremonia. Sam zawodnik mówił, że "umawiał się" ze swoją wybranką przez rok.

Pracowała w barze jako hostessa i witała gości. (…) Pewnego dnia jakiś mężczyzna próbował ją obrazić, a ja stanąłem w jej obronie. Wtedy zapytałem obsługę, czy mogę zabrać ją do siebie - mówił w rozmowie z magazynem "Vice".

Ich "związek" nie przetrwał jednak próby czasu. Margo uległa uszkodzeniu niedługo po ślubie. Tołoczko próbował ją naprawić, ale się to nie udało. Niedługo później okazało się, że Kazach ma nową wybrankę.

Kulturysta związał się z seks-lalką

Okazała się nią… kolejna sex-lalka - Luna. Zabrał ją ostatnio do Bułgarii na zaległy miesiąc miodowy. Wszystkim pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do tej pory nie miałem okazji spędzić miesiąca miodowego z Luną. Pandemia bardzo zmieniła plany wszystkich, więc kiedy nadarzyła się okazja do wyjazdu do Bułgarii do pracy, byłem szczęśliwy, że mogłem ją ze sobą zabrać - powiedział Tołoczko, cytowany przez rt.com.

Opowiedział także, jak spędzali czas. Mówił, że chodzili do restauracji i korzystali z pokoju hotelowego. "Reakcje ludzi były różne" - wyjaśnił. "Luna miała na sobie bardzo krótką spódniczkę, mężczyźni lubili zerkać, jak siada na moich kolanach" - dodawał.

Jurij Tołoczko jest w sieci bardzo popularny. Jego konto na Instagramie obserwuje 110 tys. osób. Jak sam przyznał, w czasach pandemii fani wchodzili na jego konto, aby poprawić sobie humor.

Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
Piotr32
4 tyg. temu
z opcja gwaltu ta lalka bo to wazne ??
RJR
2 miesiące temu
Takie sex lalki powinny być w każdej parafii! Dzieci miałyby spokój!
Faja
2 miesiące temu
Jurij uważaj, żeby Luna w ciążę nie zaszła.
doniek
2 miesiące temu
Fajna rozwodu nie chce i spełnia każde zyczenia i męża nie pobije
NIXON
2 miesiące temu
Gość trolluje i się przy tym dobrze bawi a część Polaków jak zwykle bierze wszystko na poważnie.
Greg
2 miesiące temu
Cicha skromna nigdy nie odmawia. Ma chłop gust nie ma co. ;)
Lucyna
2 miesiące temu
Gdyby miała zdolność do rodzenia dzieci to byłaby wynoszą na piedestał przez PiS i Bąkiewicz by się z nią ożenił.
xxxxx
2 miesiące temu
Taka partnerka to nie zdradzi, na brak kasy narzekać nie będzie, nie będzie wybrzydzać dokąd ją się zabrało a gdzie by to nie chciała, nie zrzędzi, nie marudzi, nic jej nie potrzeba. Coś pięknego.
POLAK
2 miesiące temu
I głowa jej nie boli
Podatniczka
2 miesiące temu
Można się z taką lalą wspólnie rozliczyć?
Norek
2 miesiące temu
O jeden cios za dużo i w główce coś pękło
turbo
2 miesiące temu
Rozmawiałem kiedyś z pacjentem, ktory twierdził, że owady transmitują jego mysli na orbitę. Tam, mówił, przechwytują je kosmici. Co robię? Wstaje, odsuwam kosz, mówiąc: tu nie ma żadnych robakow. A tam co. Karaluch. Pacjent wyraźnie się ucieszył i do mnie: a nie mówiłem panie doktorze... hmmm
Zaczarotan ol...
2 miesiące temu
takA dziEwCzyNa to za okolo 10 tyS zl zapyt
El_ninio
2 miesiące temu
Lalka Ci szklanki herbaty w chorobie nie poda :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić