VDB| 

Marcin Najman już pracuje nad trzecią galą! Pozyskał aktora z "Barw szczęścia"

4

Ofensywa Marcina Najmana trwa w najlepsze. Jak się okazuje, trwają już intensywne przygotowania do trzeciej gali MMA-VIP. Jedną gwiazd tego wydarzenia będzie najprawdopodobniej aktor znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia".

Marcin Najman już pracuje nad trzecią galą! Pozyskał aktora z "Barw szczęścia"
Marek Molak (Instagram.com)

Scena walk typu freak figth w Polsce rozwija się coraz bardziej. Ogromne sukcesy święci FAME MMA, a z alternatywą nadszedł Marcin Najman i trzeba przyznać, że ruchy byłego zawodnika robią wrażenie. O ile można było mieć wątpliwości co do tego jak "El Testosteron" radzi sobie w ringach, to jako organizator sprawdza się bardzo dobrze.

Pierwsza gala MMA-VIP zakończyła się sukcesem. Dlatego zaraz po jej zakończeniu rozpoczęły się pracę nad drugą edycją tego wydarzenia. Natomiast w ekspresowym tempie poznajemy już szczegóły trzeciej gali z serii MMA-VIP.

MMA-VIP sięga po gwiazdę TVP

Pierwszą gwiazdą, która została zaprezentowana, jest Marek Molak. To aktor znany z serialu "Barwy szczęścia", w którym od lat gra rolę Huberta Pyrki. Do tego znany jest m.in. ze swojej kariery jako aktor dubbingowy w wielu międzynarodowych produkcjach.

"Marek Molak to nasz nowy nabytek! Jakieś propozycje co do przeciwnika?" - podpisano zdjęcie na oficjalnym profilu MMA-VIP.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rozwój organizacji MMA-VIP

Jak widać, MMA-VIP rozwija się z tygodnia na tydzień. Niedawno oficjalnie ogłoszono pozyskanie gwiazdy programu "Chłopaki do wzięcia", a teraz już wiemy o rozpoczęciu prac nad trzecią edycją tego wydarzenia.

Co więcej, całkiem możliwe, że na MMA-VIP ujrzymy powrót "El Testosterona". Wojownik z Częstochowy już zapowiedział, że jest gotowy wrócić tylko dla jednego rywala. Złożona już została nawet oficjalna propozycja. W najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się, jak ta sytuacja się rozwinie.

Zobacz także: Gromda 5. Rafał "Łazar" Łazarek: Wiedziałem, że zaraz go upoluję.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić