Marcin Najman ma dość pomówień. Składa pozwy za kłamstwa

7

Były zawodnik MMA podjął poważne kroki prawne. Marcin Najman domaga się wpłacenia po 10 tysięcy złotych na cel charytatywny od dwóch osób. O co poszło?

Marcin Najman ma dość pomówień. Składa pozwy za kłamstwa
Marcin Najman (fot. East News)

Sprawa Marcina Najmana i "Warszawskiego Dresika" ciągnie się od wielu miesięcy. Przypomnijmy, że drugi z nich dostał propozycję, aby być zawodnikiem rezerwowym na gali MMA VIP 1. Miał być ewentualnym zastępstwem dla Szymona Września, którego występ na pożegnalnej gali Najmana stał pod dużym znakiem zapytania.

Koniec końców okazało się jednak, że Norbert Janecki nie musiał walczyć, a tylko za pozycję rezerwowego miał otrzymać 2000 zł w terminie 14 dniu od zakończenia gali MMA-VIP. Sam zainteresowany twierdzi jednak, że żadnego wynagrodzenia nie dostał. Inne zdanie ma oczywiście Najman.

Jako włóczęga wydaje mu się, że może bezkarnie obrażać ludzi. Zażądałem od niego wpłaty 10 tysięcy złotych na rzecz fundacji, która zajmuje się Markiem Piotrowskim. Myślę, że jest to najwłaściwszy cel, na który mogą pójść pieniądze - podkreśla Najman.

Najman wściekły na Janeckiego. Ma ważny powód

Jak przyznaje Najman, wszyscy dostali pieniądze, tylko Warszawski Dresik upiera się, że przelew nie został dokonany. Były sportowiec jest przekonany, że chodzi tylko i wyłącznie o zdobycie popularności. Najman także żal, że został pomówiony o brak działalności charytatywnej.

Dla mnie jest to wyjątkowe "skur...." Moja działalność charytatywna trwa od 20 lat. Przy każdej gali, meczu czy innego przedsięwzięcia, zawsze robię coś, co mogłoby pomóc ludziom, którzy tego potrzebują. Łącznie przez kilka lat przeznaczyłem na to 300 tysięcy złotych - dodaje Najman.

Drugą osobą osobą, która otrzymała pozew jest były promotor Ryszard Skórka, który twierdzi, że Najman jest mu winien... 40 tysięcy złotych. Mimo przegrania pierwszego procesu, Skórka wciąż domaga się pieniędzy od byłego zawodnika MMA. Najman ma dojść oskarżeń, dlatego zamierza załatwić i tę sprawę drogą sądową.

Zobacz także: Gromda 5. Rafał "Łazar" Łazarek: Wiedziałem, że zaraz go upoluję.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić