o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
LAK
|

Marcin Najman odwiedził wielkiego mistrza. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

29
Podziel się

Marcin Najman jest ostatnio bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie mówi o swojej gali pod koniec stycznia, ale też ma czas na inne działania. Pokazał zdjęcia z odwiedzin u wielkiego mistrza. O kogo chodzi?

Marcin Najman odwiedził wielkiego mistrza. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości
Marcin Najman (Instagram)
bELghTgB

Marcin Najman odwiedził Tomasza Golloba, byłego mistrza świata na żużlu. Podczas odwiedzin towarzyszyła mu córka. "Z wizytą u wujka Tomka" - napisał Najman w mediach społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że "El Testosteron" jest wielkim fanem żużla i Tomasza Golloba, którego chętnie wspiera na każdym kroku.

Przed galą Fame MMA 7 częstochowian zdecydował się na piękny gest. Pozwolił jego fanom, by mogli wylicytować miejsce w jego narożniku podczas wrześniowej walki. Pieniądze zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację Tomasza Golloba.

bELghTgD
Chcemy wspomóc rehabilitację największego mistrza czarnego sportu, Tomka Golloba. Jestem od wielu lat pod wielkim wrażeniem jego osiągnięć. Emocje, którymi przez wiele lat obdarowywał nas Tomek, na zawsze pozostaną w naszych sercach - mówił wtedy Najman.

W 2017 roku Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi na motocrossie, w wyniku którego jest sparaliżowany. Nie może chodzić o własnych siłach. Walczy jednak o powrót do zdrowia i wciąż się rehabilituje. Przez wypadek musiał zakończyć wybitną karierę. Jest jednym z najlepszych żużlowców w historii. Zdobył 17 medali mistrzostw świata (indywidualnie i drużynowo), w tym w 2010 roku ten najcenniejszy tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

Ostatnio Gollob trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Przez kilka dni przeżywał prawdziwy koszmar. W końcu udało mu się pokonać chorobę. Czuje się już dobrze, nie ma żadnych powikłań. O tym najlepiej świadczy zdjęcie, które wstawił Najman. Widać, że Gollob jest w dobrym nastroju.

bELghTgJ
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELghThe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Jarek
11 miesięcy temu
Sportowiec który zarobił miliony zbiera datki na leczenie!? Co zrobił z pieniędzmi !? Przechulał!? Merce, awionetki , kontrakty reklamowe! Panie Gollob wstydź pan się prosić o pieniądze!!!
Miks
11 miesięcy temu
Stanąć w Narożniku Najmana to nie nagroda tylko kara..
Rrr
11 miesięcy temu
Nadinteligencja i nadwrażliwość to ciężkie objawy chorobowe ale mają one trochę dobrych stron. Pozwalają widzieć pojedyncze drzewa w wielkim lesie.
bELghThf
GRZEGORZ
11 miesięcy temu
Napisalibyście o kimś mądrym, o kimś kto ma autorytet. Zastanawiam się czy nie zmienić portalu. Pozdrawiam
jw.org
11 miesięcy temu
Bracie Najman zapraszany na zebranie Świadków Jehowy , potrzebna ochrona Sali Królestwa prosimy o pomoc . Będziemy ogromnie wdzięczni . Będziemy modlić się za brata żeby nie zginął w Armagedonie .
Kolasa
11 miesięcy temu
W tam ja wolę takiego Najmana niż pędziła Życińskiego.🦄
Skoda rs
11 miesięcy temu
Tomek ja tak bardzo lubiłem cie oglądać jak jeździłem jestem z Gdańska to wiadomo tu sądził Zenon plecy ale za ciebie juz tylko otrzymałem kciuki jak rywalizować!es z kardamonem i zawsze cie uważałem za ikonę sportu ale jak zobaczyłem tego jajka na koło ciebie to nawet mi cie nie jest juz szkoda
Buuuu
11 miesięcy temu
Majnam "wspiera" żużlowców (między odsieczami Łysej Góry), Jakiblowicz "wspiera" bezdomnych i oddaje im ostatnie pudełko z kiebabem sprzed 3 dni. Jaki ten świat piękny "dobrej zmiany" jest piękny. Rozpłakałem się.
Blania
11 miesięcy temu
Nie ma ciekawszych tematów ?.?🙈 LUDZIE IDĄ ŚWIĘTA ... i ile premier nie odwoła 😁
Franek
11 miesięcy temu
Tylko nie najman ...prosze
Jacj
11 miesięcy temu
Przepraszam czy są w Polsce ciekawi ludzie, mądrzy. Proszę napiszcie o nich. A Pan Tomasz do nich należy. Ma przerąbane i wiem że nie może powiedzieć co myśli.
Yeti
11 miesięcy temu
A co u rozenków... Ktoś wie.. Bo trochę mało info.
Goo
11 miesięcy temu
Najman płaci więcej od rozenkowej że teraz o nim codziennie nowe info podajecie?
bELghTgX
Godlewska
11 miesięcy temu
Najman to miękka fajka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić