Marcin Najman znów szokuje. Chce walczyć z kolejnym rywalem!

43

Wygląda na to, że Marcin Najman nieprędko wróci na sportową emeryturę. Sportowiec znalazł już kolejnego przeciwnika do walki w MMA.

Marcin Najman znów szokuje. Chce walczyć z kolejnym rywalem!
Marcin Najman znów szokuje. Chce walczyć z kolejnym rywalem! (Instagram, Instagram)

Były pięściarz Marcin Najman kilkukrotnie zarzekał się, że odchodzi na sportową emeryturę, gdyż jego ciało nie podoła kolejnym wyzwaniom. Po raz ostatni taką deklarację usłyszeliśmy w lutym 2021 roku po walce z Szymonem "Taxi" Złotówą Wrześniem.

Emerytura u Marcina Najmana jest już nieaktualna. Od kilku miesięcy zapowiada się na jego powrót do sportów walki. Najpierw wszystko wskazywało, że jego rywalem będzie aktor Jacek Murański, jednak okazało się, że wcześniej "El Testosteron" stoczy dwa pojedynki z Pawłem Jóźwiakiem. Pierwszy odbędzie się podczas gali MMA-VIP, a kolejny na gali FEN.

Co dalej? Najman nie wyklucza walki z Jackiem Murańskim oraz rewanżu z...Bonusem BGC.

Piotrek to jest równy gość, który okazał więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci. Spoko Piotrek. Jak uznasz, że jesteś gotowy, dam Ci rewanż. Żuromem wstrząsnąłeś. Było blisko - napisał Najman w mediach społecznościowych.

Rewanż za FAME MMA

Pierwsza walka Najmana z Piotrem Witczakiem odbyła się podczas gali FAME MMA 5, na której lepszy okazał się Najman. 42-latek szybko sprowadził Bonusa do parteru, gdzie zaczął go obijać.

Obecnie Najman odpoczywa z całą rodziną na Majorce, gdzie ładuje baterie przed okresem przygotowawczym do walki z Jóźwiakiem.

Zobacz także: Pech Hurkacza podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. „Szkoda, że to się stało na tak ważnej imprezie”
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić