|

Internauci bezlitośni po meczu Polska-Szwecja. Te memy przejdą do historii

142
Podziel się

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją (2:3). Tym samym zajęła ostatnie miejsce w grupie i nie zagra w kolejnej fazie Euro 2020. Sam Robert Lewandowski nie był w stanie pokonać rywali.

Robert Lewandowski ma więcej bramek niż cała Anglia! (memy.pl)
bESHxLEB

To był intensywny i naprawdę ciekawy mecz. Bardzo kiepski początek i strata bramki już w drugiej minucie sprawiła, że Polacy rzucili się w pogoń, by jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Problem w tym, że nie mieli na to kompletnie pomysłu.

W 59. minucie Forsberg zdobył kolejną bramkę. W końcu jednak Robert Lewandowski wykorzystał szansę i podanie Piotra Zielińskiego, a potem zdobył gola kontaktowego na 2:1.

bESHxLED

Kiedy w 84. minucie Robert Lewandowski zdobył drugą bramkę, rozbudził nadzieje wśród kibiców. Remis to było za mało. Jeden punkt nic nam nie dawał. Musieliśmy jeszcze raz zaliczyć gola. Niestety. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Szwedzi przypieczętowali wygraną i swój awans.

Internauci nie zawiedli. Wypunktowali nastroje przed meczem, a także to, co działo się na boisku. Docenili też postawę Roberta Lewandowskiego.