LAK| 

Najman o gali Królikowskiego. "Zezwierzęciał"

Podczas gali - organizowanej przez Antoniego Królikowskiego - ma dojść do pojedynku sobowtórów Putina i Zełenskiego. Ten fakt skomentował równie kontrowersyjny Marcin Najman.

Najman o gali Królikowskiego. "Zezwierzęciał"
Marcin Najman (YouTube)

W sobotę ogłoszono powstanie nowej organizacji MMA - Royal Division. Niestety nie obyło się bez ogromnych kontrowersji, o których nawet mówi się za granicą. O co chodzi?

Antoni Królikowski, aktor, który stoi za organizacją, ogłosił, że jednym z pojedynków będzie starcie… sobowtórów Wołodymira Zełenskiego i Władimira Putina.

Pomysł Królikowskiego jest powszechnie krytykowany. Od ponad miesiąca trwa barbarzyńska i nieuzasadniona inwazja Rosji na Ukrainę. Mamy zatem do czynienia ze skandalem na międzynarodową skalę. W ostrych słowach wyraził się na ten temat m.in, Kamil Glik.

Najman też w niego uderza

Głos za pośrednictwem mediów społecznościowych ws. gali organizowanej przez Królikowskiego zabrał także Marcin Najman. Oto co napisał:

Od rana dostałem wiele zapytań dziennikarzy w sprawie pomysłu promocji gali przez A. Królikowskiego. Dla mnie ten człowiek pokazał kim jest gdy zostawił tuż przed narodzinami swoje dziecko i żonę. Kolejne irracjonalne decyzje pokazują,że albo zezwierzęciał albo potrzebuje pomocy - stwierdził.

Przypomnijmy, że na Marcina Najmana też spadła wielka krytyka po pierwszej konferencji MMA VIP 4, gdy ogłoszono bosa freakowej organizacji. Został nim Andrzej Zieliński, ps. "Słowik" czyli jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić