LAK| 

Będzie afera? Najman ostro o znanym sportowcu

55

KSW? Za słaby był, nie nadaje się. Teraz nie wiem, czy nie jest za słaby na MMA-VIP... - Marcin Najman w ostrych słowach wypowiedział się na temat Marcina Wrzoska, który ostatnio przegrał walkę w FAME MMA.

Będzie afera? Najman ostro o znanym sportowcu
Marcin Najman (Materiały prasowe)

To nie był udany debiut dla Marcina Wrzoska. Najpierw przegrał na gali Fame MMA z Kasjuszem Życińskim, później media społecznościowe obiegły zakulisowe nagrania, na których widać, jak zaatakował kibica, starł się także z "Don Kasjo", a na koniec został zwolniony z KSW.

Chwilowo dla Wrzoska w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa, czy permanentna. Mi tylko pozostaje obserwować - przekazał za pośrednictwem Instagrama Maciej Kawulski, szef KSW.

Najman atakuje

Mocno na temat Wrzoska wypowiedział się Najman, który nie widzi dla niego przyszłości w KSW. Być może w MMA-VIP, choć przeciwnicy raczej byliby z niższego poziomu, uważa.

KSW? Za słaby był, nie nadaje się. Teraz nie wiem, czy nie jest za słaby na MMA-VIP. Ja bym go widział z "Daro Lwem". Chociaż Darek miał ostatnio dobrą walkę, nabrał wiatru w żagle, a ten jest po tej porażce. Może Lew za mocny. Niech się odbuduje najpierw na Bonusie. Jeżeli da radę w ogóle, Bonus też trenuje. Jeszcze można pomyśleć czy nie zestawić go ze "Szczeną" - mówił Najman na kanale "Ebe Ebe".

MMA-VIP to gale organizowane przez Marcina Najmana. Pierwsza odbyła się 13 lutego 2021. Trwają już przygotowania do kolejnej edycji gali. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie ogłoszono, że impreza odbędzie się w piątek, 25 lutego 2022 roku o godz. 19:00.

Marcin Najman wystąpi w walce wieczoru. Jego przeciwnikiem będzie 60-letni "Misiek z Nadarzyna". Interesująco zapowiada się także co-main event. W nim Tomasz Chic zmierzy się z Andrzejem "Żuromem" Żuromskim.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić