Nowe informacje ws. Alvesa. Pojawiła się tajemnicza kamera

1

Oskarżony o gwałt Dani Alves został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości miliona euro. Były piłkarz schronił się w swoim rodzinnym domu w Esplugues de Llobregat w Barcelonie. Kiedy Alves wraz ze swoim prawnikiem wszedł do domu, kilku reporterów, którzy tam byli, widziało w ogrodzie mężczyznę z kamerą.

Nowe informacje ws. Alvesa. Pojawiła się tajemnicza kamera
Nowe informacje ws. Alvesa. Pojawiła się tajemnicza kamera (PAP, PAP/EPA/Enric Fontcuberta)

Dani Alves przebywał w areszcie od stycznia 2023 roku, ponieważ został zatrzymany pod zarzutem gwałtu na 23-latce w jednym z klubów w Barcelonie pod koniec 2022 roku. Został skazany wówczas na 4,5 roku pozbawienia wolności.

Szybko jednak okazało się, że Brazylijczyk będzie mógł wyjść na wolność zdecydowanie szybciej. Aby tak się stało, musiał jednak wpłacić kaucję w wysokości 1 miliona euro. Wyrok nie jest prawomocny, więc zawodnik i jego prawnicy złożyli odwołanie, a do ostatecznej decyzji sądu będzie czekał na wolności.

W środę w programie "That's Life" podano nowe szczegóły odnośnie Alvesa. Jak relacjonuje dziennikarz, kiedy Alves wraz ze swoim prawnikiem wszedł do domu, kilku reporterów, którzy tam byli, widziało w ogrodzie mężczyznę z kamerą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Nagrywano przybycie Daniego od środka. W tym miejscu stawiam pytanie: może powstaje projekt audiowizualny? - pytał korespondent programu.

Co się kryje za tajemniczą kamerą?

Zgodnie z oczekiwaniami, ten szczegół był szeroko komentowany w hiszpańskich mediach. Nie można wykluczyć, że nagrywany jest film dokumentalny, choć Jose Antonio Aviles wskazał inny kierunek.

Według współpracownika programu, może to mieć związek z możliwym rozstaniem byłego piłkarza z Joaną Sanz, której nie widziano jeszcze w Esplugues de Llobregat.

W domu nadal znajdują się rzeczy Joany Sanz. Prawnik zaleca, aby do czasu całkowitego zadomowienia się w domu, wszystkie jego ruchy były w jakiś sposób rejestrowane - powiedział.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić