Piotr Bobakowski| 

Osiem kontrowersyjnych zasad względem dzieci. "Wyrosłem na durnia"

1

Komentator sportowy Mateusz Święcicki odniósł się w mediach społecznościowych do wpisu na temat wychowania dzieci. "Duma" - podkreślił.

Osiem kontrowersyjnych zasad względem dzieci. "Wyrosłem na durnia"
Na zdjęciu: Mateusz Święcicki na Camp Nou (Instagram, matiswiecicki)

Wpis na X. Znany dziennikarz sportowy Mateusz Święcicki na swoim profilu na X (dawniej Twitter) skomentował post jednego z internautów (użytkownika o nazwie "JAG") na temat zasad, które wprowadził w domu wobec swoich dzieci (patrz poniżej). 

Kontrowersyjna lista. Wśród ośmiu zasad wychowania dzieci znalazły się takie, jak m.in. "Netflix tylko po angielsku i hiszpańsku", "Korepetycje: języki + 1x w tygodniu matma i polski", "Dużo sportu, do bólu, jak najwięcej! Judo, akrobatyka, taniec, piłka nożna, narty, pływanie" czy "Dużo układania lego, cobi, puzzle".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Rośniemy". Wyjątkowe chwile w życiu reprezentantki Polski

Miał szczęście?! Święcicki, który od 2015 r. związany z telewizją Eleven Sports, krytycznie odniósł się do sprawy. Komentator wyraził zadowolenie, że w jego domu rodzinnym nie obowiązywała żadna z wymienionych reguł.

- Cieszę się, że moi rodzice nie realizowali nic z tej listy (zwłaszcza Netflixa) i wyrosłem na durnia. Duma - podkreślił dziennikarz w ironicznym tonie.

"Brzmi jak tresura". Pod wpisem Święcickiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Ta lista brzmi jak tresura, a nie wychowanie", "Moi rodzice też nic nie realizowali z tej listy", "Generalnie nacisk jest kretyński!" - to tylko wybrane opinie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić