LAK| 

Pokazał, jak pokona Najmana. Nazywa go "grubasem"

15

Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Marcin Najman stoczy walkę... na gołe pięści z Pawłem Jóźwikiem, szefem federacji FEN. Ten drugi pokazał w mediach społecznościowych, jak zamierza pokonać "El Testosterona".

Pokazał, jak pokona Najmana. Nazywa go "grubasem"
Paweł Jóźwiak (Twitter)

W 2021 roku głośno było o potencjalnej walce w MMA dwóch ówczesnych promotorów: Marcina Najmana (MMA-VIP - już nie jest związany z tą organizacją) oraz Pawła Jóźwiaka (FEN). Trwały nawet słowne przepychanki pomiędzy panami. Początkowo ta walka miała odbyć się jesienią 2020 roku, ale nic z tego nie wyszło. Jóźwiak mówił, że czas mocno działa na jego korzyść.

Teraz temat walki powrócił i to na dobre. Portal "mma.pl" ustalił na jakich zasadach Najman zawalczy z Jóźwiakiem. Mają spotkać się ze sobą podczas gali WOTORE, gdzie rywalizacja toczy się na gołe pięści.


Szykuje się wielkie wydarzenie, ale Jóźwiak na pewno w strachu i ob****y cały. Szykuje się gruba akcja z Jóźwiakiem, na gołe pięści - skomentował Najman.

Pokazał, jak pokona Najmana

Paweł Jóźwiak, szef organizacji FEN, bardzo pieczołowicie przygotowuje się do walki z Marcinem Najmanem. W mediach społecznościowych pokazał plan na walkę z "El Testosteronem". Do sieci trafiło nagranie, na którym wyzywa Najmana od "grubasów", dlatego w trakcie pojedynku będzie uderzał w... "bęben".

Najman, ponieważ jesteś strasznym grubasem, widzę tu tylko jeden sposób. Mój sposób na ubicie grubasa? Walnąć go prosto w bęben - zadeklarował Jóźwiak.

Łącznie stoczył 11 pojedynków. Wygrał pięć z nich. Obecnie może pochwalić się pierwszą w karierze serią dwóch zwycięstw z rzędu. Na organizowanej przez siebie gali MMA-VIP 3 pokonał gwiazdę programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszarda Dąbrowskiego, a podczas kolejnej edycji Mirosława "Miśka z Nadarzyna" Dąbrowskiego.

Marcin Najman ma na swoim koncie także już kilka walk pożegnalnych. Ostatecznie jednak za każdym razem decydował się na powrót. Niedawno zdradził, że tylko w tym roku stoczy... maksymalnie dwie walki pożegnalne.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić