Potężne zamieszanie za kulisami gali. Jóźwiak starł się z Murańskim

1

Nie jest tajemnicą, że Paweł "Prezes" Jóźwiak nie ma najlepszych relacji z Jackiem "Muranem" Murańskim. W sobotę podczas gali Prime MMA 8, doszło między nimi do ostrej utarczki słownej. Musiała interweniować ochrona.

Potężne zamieszanie za kulisami gali. Jóźwiak starł się z Murańskim
Potężne zamieszanie za kulisami gali. Jóźwiak starł się z Murańskim (YouTube)

Freak fighty przyzwyczaiły do tego, że czasem dochodzi w nich do walki na nietuzinkowych zasadach. Nie inaczej było na gali Prime MMA 8. Przemysław "Kolar" Kolarczyk i Jakub Lasik zmierzyli się w boksie w małych rękawicach, a jakby tego było mało, pierwszy z wymienionych miał rękę przywiązaną do pasa.

Oprócz pojedynku Kolarczyka i Lasika, ciekawe wyglądały starcia Dariusza Kaźmierczyka z Michałem Gorzelańczykiem czy Pawła Jóźwiaka i Jakuba Piotrowicza. W ostatnim pojedynku pewne zwycięstwo odniósł "Prezes".

Radość Jóźwiaka zmąciło pojawienie się za kulisami Jacka Murańskiego, z którym ma fatalne relacje. Obaj stoczyli walkę pod koniec 2023 roku, w której decyzją sędziów wygrał Murański, chociaż wielu ekspertów wskazywało na inny scenariusz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kurne chaty chłopów z Galicji. Zaskakujące, jak żyli 170 lat temu

W pewnym momencie Jóźwiak rzucił się na Murańskiego i domagał się, aby ten wyszedł z hali, bowiem Prime to jego dom. Filmik z tego zdarzenia pojawił się na kanale FANSPORTU TV.

Jak masz jaja, to wyjdź ze mną do kolejnej walki. Dostaniesz po raz trzeci - krzyczał w złości Paweł Jóźwiak. - Weźcie go, bo nie ręczę za siebie - dodał.

Wyjątkowa chwila dla Kolara

Dla wspomnianego na początku "Kolara" było to pierwsze zwycięstwo we freakowej karierze. Zawodnik stoczył wcześniej dwie przegrane walki dla nieistniejącej już federacji High League.

Z kolei Lasik zanotował kolejna kompromitująca klęska. 24-latek nie odniósł dotąd żadnego zwycięstwa, a wszystkie jego dotychczasowe walki kończyły się szybkimi i wyraźnymi przegranymi. Lasik "zasłynął" m.in. walką w budce telefonicznej, przegrywając w niespełna minutę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: OSTRA SPINA MURANA Z JÓŹWIAKIEM NA BACKSTAGE PRIME 8! PADŁY MOCNE SŁOWA!
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić