VDB| 

Przeszłość gwiazdy Prime Show MMA wyszła na jaw. Grał w filmach dla dorosłych

65

Piotr Kaluski zdobył sławę jako ochroniarz "Oszuta z Tindera". Niedługo będzie miał okazję sprawdzić się w oktagonie w federacji Prime Show MMA. Jednak jak się okazuje, od dawna był on obecny w szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Ma za sobą udział w bogatej kolekcji filmów dla dorosłych.

Przeszłość gwiazdy Prime Show MMA wyszła na jaw. Grał w filmach dla dorosłych
Wyszła na jak przeszłość Piotra (YouTube)

Film "Oszust z Tindera" to jeden z największych hitów Netflixa. Nieoczekiwanie, był tam również polski wątek. Główny bohater miał prywatnego ochroniarza i jak się okazało, był nim Polak - Piotr Kaluski.

Kariera we freak fightach

Prywatny ochroniarz z jednej strony odcina się od tego dokumentu i mówi, że pozwał Netflix na ponad 5 milionów dolarów. Natomiast z drugiej strony, film przyniósł mu sporą popularność. To natomiast wystarczyło, aby zatrudniła go jedna z prężniej rozwijających się organizacji freak fightowej w Polsce.

Dzięki temu skokowi popularności Kaluski już 9 lipca zadebiutuje w oktagonie na gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Jego rywalem będzie polsko-chorwacki raper RED. Jednak na kilka tygodni przed wydarzeniem emocji nie wzbudza konflikt pomiędzy rywalami czy też jego działalność jako ochroniarz "Oszusta z Tindera".

Bogata filmografia

O Piotrze Kaluskim jest natomiast głośno ze względu na jego wcześniejszą filmografię. Okazało się bowiem, że jest on obecny już od dawna w szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Wszystko za sprawą jego występów w filmach dla dorosłych.

Jako pierwszy o występach Kaluskiego w polskiej branży porno poinformował Paweł Bomba. Następnie już internauci na portalu Wykop szerzej zapoznali się z jego popisami aktorskimi. Na ten moment wiadomo, że występował on w dwóch seriach "Podrywacze" oraz "Polskie uczennice".

Sam zainteresowany nie odcina się od tych występów. Tłumacząc się mówi, iż był świadomy braku możliwości ukrycia wcześniejszej kariery.

Zobacz także: W samym bikini na deskorolce. Od polskiej siatkarki trudno oderwać wzrok (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić