Ronaldo trenuje w pięknym towarzystwie. Woli ten sport niż piłkę nożną
Na przełomie wieków był piłkarską ikoną, a po zakończeniu kariery sportowca inwestował w klub piłkarski. Ronaldo nie ukrywa jednak, że teraz większą jego pasją jest tenis niż futbol. Ostatnio miał okazję spotkać się z Paulą Badosą, piękną tenisistką z Hiszpanii.
Nie brakowało osób, dla których zaskoczeniem była wypowiedź, w której Ronaldo przyznał, że w wolnym czasie woli oglądać mecze tenisowe niż piłkarskie. Brazylijczyk powiedział nawet, że futbol zaczął go nudzić.
Myślę, że obecnie pokochałem tenis bardziej niż piłkę nożną. To niewiarygodne, nie mogę oglądać meczów piłkarskich, są dla mnie nudne. Ale mogę oglądać tenis przez pięć godzin, to szaleństwo - powiedział Ronaldo w rozmowie z Tennis Majors.
Były reprezentant Brazylii, a także piłkarz takich zespołów jak Real Madryt, FC Barcelona, Inter Mediolan czy AC Milan nie ogranicza się do śledzenia tenisa z kanapy. Stara się także samemu szkolić umiejętności na korcie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
#dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Trenuję trzy razy w tygodniu i nadal daje sobie radę w tenisie. Staram się być lepszy każdego dnia, ale mój bekhend, o mój boże. To jedyna rzecz, której mój trener nie może naprawić - śmiał się jeden z najlepszych napastników w historii piłki nożnej.
Czytaj także: Kibice są załamani. Gwiazda ignoruje naukę angielskiego
W ostatnich dniach w portalu społecznościowym Instagram pojawiło się zdjęcie Ronaldo w ciekawym towarzystwie. Były piłkarz spotkał się z piękną tenisistką Paulą Badosą. Hiszpanka tworzy jedną z najbardziej znanych par sportowych ze Stefanosem Tsitsipasem.
Na pewno Hiszpanka chciałaby teraz stacjonować w Stanach Zjednoczonych i rywalizować w wielkoszlemowym US Open. Jej kariera jest jednak notorycznie przerywana problemami zdrowotnymi. To łączy ją z Ronaldo, którego dłuższe pozostanie na szczycie światowego futbolu uniemożliwiły kontuzje kolan.