Skoki narciarskie. Kuriozum na zawodach. Kibice opuścili trybuny

288

Do kuriozalnej i niespotykanej sytuacji doszło podczas czwartkowych konkursów Pucharu Świata w Lillehammer. Chodzi o zachowanie kibiców.

Skoki narciarskie. Kuriozum na zawodach. Kibice opuścili trybuny
Twitter / Petter Tenstad (Twitter)

W czwartek, w Lillehammer, odbyły się dwa konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw rywalizowali panowie, a później panie. Organizatorzy z pewnością nie spodziewali się tego, co wydarzyło się pomiędzy pierwszym a drugim konkursem.

Podczas konkursu skoczków trybuny pod obiektem były wypełnione. Nie zabrakło kibiców z Polski, ale też z innych krajów. W końcu skoki do Norwegii powróciły po dwóch latach. Zupełnie inny obrazek był widoczny podczas zmagań kobiet. Na trybunach praktycznie w ogóle nie było fanów.

Jak donoszą norweskie media, kibice masowo opuścili skocznię po zakończeniu konkursu mężczyzn. Nie byli zainteresowani zawodami kobiet. W dłuższym kibicowaniu nie pomagała również pogoda - w Lillehammer można było solidnie zmarznąć.

Muszę przyznać, że było mi trochę smutno, gdy zobaczyłam, że wszyscy spakowali się po konkursie chłopaków - powiedziała Silje Opseth w rozmowie z Dagbladet.

Zobacz jak wyglądały trybuny podczas konkursu kobiet:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Skoki narciarskie kobiet rozgrywają się już od kilku lat, ale wciąż mają problem z uzyskaniem większego zainteresowania. Co jednak ciekawe, w Norwegii aktualnie odbywa się turniej Raw Air. To kobiety zarobią w nim więcej, niż mężczyźni.

Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić