aktualizacja 

Stanowski, jakiego jeszcze nie znacie. Żadnej pracy się nie boi

17

W ostatnich dniach o Krzysztofie Stanowskim mówi cała Polska. Głośne rozstanie z Kanałem Sportowym i zapowiedź nowego projektu uczyniło popularnego dziennikarza jedną z najbardziej medialnych osób w kraju. Przy okazji sobotniego meczu KTS Weszło okazało się, że gdy zachodzi potrzeba potrafi on zakasać rękawy i zabrać się za pracę fizyczną.

Stanowski, jakiego jeszcze nie znacie. Żadnej pracy się nie boi
Na zdjęciu Krzysztof Stanowski (Licencjodawca, Krzysztof Stanowski Instagram)

Krzysztof Stanowski od wielu lat należy do ścisłej czołówki polskiego dziennikarstwa sportowego. Jest właścicielem serwisu Weszło.pl, a ogromną popularność zyskał dzięki realizowanym przez siebie formatom na Kanale Sportowym.

Dziennikarz w niezwykle burzliwych okolicznościach rozstał się jednak z projektem, którego był współzałożycielem, a obecnie przygotowuje się do startu swojego nowego dzieła, Kanału Zero. Ma to nastąpić 1. lutego.

Stanowski jest również założycielem KTS Weszło - klubu piłkarskiego, który występuje obecnie na poziomie IV ligi mazowieckiej. Popularny dziennikarz chętnie promuje zespół w swoich mediach społecznościowych, zachęcając obserwatorów do wizyt na jego stadionie. W sobotę pokazał jednak, że jego rola nie ogranicza się tylko do tego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Problemy z płatnościami w Wybrzeżu. Co na to Krzysztof Kasprzak?

W sobotę o godzinie 14:00 miał rozpocząć się mecz między KTS Weszło a Ząbkovią Ząbki. Plany organizatorów pokrzyżowała jednak pogoda, a nad stadionem Hutnika Warszawa, gdzie swoje mecze rozgrywa KTS Weszło, przed początkiem meczu doszło do silnych opadów śniegu.

Gospodarze podjęli próbę doprowadzenia murawy do stanu używalności. W działaniach tych uczestniczył sam Krzysztof Stanowski, który na swoich mediach społecznościowych udostępnił nagranie przedstawiającego go w trakcie odgarniania zalegającego na boisku śniegu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niestety, starania Stanowskiego i reszty ekipy nie przyniosły skutku. Ze względu na nasilające się opady śniegu podjęto decyzję o przełożeniu spotkania. W chwili obecnej nie wyznaczono jeszcze nowej daty meczu.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić