Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Szef FAME MMA krytykuje konkurencje. Dostało się "Don Kasjo"

8
Podziel się:

Michał "Boxdel" Baron jest współwłaścicielem największej freakowej organizacji MMA w Polsce. W trakcie swojego programu postanowił wbić szpilkę konkurencji.

Szef FAME MMA krytykuje konkurencje. Dostało się "Don Kasjo"
Szef FAME MMA krytykuje konkurencje. Dostało się "Don Kasjo" (Instagram)

Gale Fame MMA zyskują coraz większą popularność wśród fanów, a sprzedaż PPV bije rekordy. Ostatnią galę wykupiło ponad 500 tysięcy osób, co jest nowym rekordem w Polsce.

Właściciele cały czas myślą o tym, jak rozwinąć produkt, by ten przyciągał jeszcze większą liczbę fanów oglądających transmisje. Jedną z twarzy tego projektu jest Michał "Boxdel" Baron, który jest człowiekiem orkiestrą.

Baron przed założeniem FAME MMA był youtuberem. Wcześniej studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz angażuje się we wspomnianą organizację FAME oraz prowadzi internetowy program na kanale "Aferki".

To właśnie tam włodarz zdecydował się wbić szpilkę konkurencji - Prime Show MMA, które niedługo zadebiutuje na freakowej scenie MMA w Polsce.

Generalnie rzecz biorąc PRIME SHOW odpalił bileterie na tej Łódzkiej Atlas Arenie i sprzedali około 20 procent biletów, to jest bardzo mało. To pokazuje, że to jest błąd. Postawili na to, że Kamerzysta i Kruszwil przyciągną, robią się tam dymy, nie do końca prawdziwe dymy i wielu ludzi nie jest zainteresowanych, aby jechać na tę galę - powiedział Boxdel.

Kiedy gala Prime?

Gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w Łodzi. W oktagonie pojawią się tacy zawodnicy jak m.in.: Kamerzysta, Lord Kruszwil, Dawid Narożny czy Mateusz Murański. Włodarzem organizacji jest doskonale znany Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Nikt
5 miesięcy temu
Jednego i drugiego do złotego wora hehe
Nikt
5 miesięcy temu
Walka nr1 Kaczyński-Tusk
Artur
5 miesięcy temu
Pała na diecie krytykuje wszystkich i wszystko
Danio
5 miesięcy temu
Wszystkie te federacjce to jednen wielki kicz i pseudosport. Ale widac jak się sprzedaje to Polacy takie dno lubią oglądać
Alban
5 miesięcy temu
Don kasjo nie będzie miał co robić z tym adim taka prawda, no chyba że będzie gryzł jak tata he he
###
5 miesięcy temu
Z ciekawości coś tam obejrzałem na YouTube o tym całym kamerzyście i kruszwilu. Może się nieznam ale bardziej to mi oni pasują do patogali Najmana, która mnie tak interesuje jak deszcz w Kambodży
Roman G.
5 miesięcy temu
Don Casio zawalczy z wujkiem Władkiem w postaci Mateusza
EmmaW
5 miesięcy temu
Przestancie wreszcie z tym wbijaniem szpilki. Slownictwo macie wyjatkowo ograniczone, nawet prymitywne. O tych szpilkach czytam przynajmniej kilka razy dziennie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić