Szokujące żądanie Snoop Dogga. Domaga się ogromnych pieniędzy od szefa UFC

7

Youtuber Jake Paul sensacyjnie znokautował Bena Askrena. Triumfatora mocno wspierał raper Snoop Dogg, który teraz domaga się... dwóch milionów dolarów od szefa UFC Dany White'a. Ten odpiera zarzuty i tłumaczy, że nie zakładał się o wynik tej walki.

Szokujące żądanie Snoop Dogga. Domaga się ogromnych pieniędzy od szefa UFC
Snoop Dogg domaga się wielkich pieniędzy (Photo by Tim Mosenfelder/Getty Images) (Getty Images, Tim Mosenfelder)

To był duży szok. Jake Paul potrzebował niespełna minuty, aby znokautować byłego zawodnika Bellatora i UFC Bena Askrena. Walkę zapowiadał legendarny konferansjer Michael Buffer, a komentarzem zajął się raper Snoop Dogg.

Właśnie on najbardziej wierzył w Paula. Do tego stopnia, że zaproponował Danie White'owi, szefowi UFC, zakład o wynik walki. Twierdził, że postawiłby na Paula dwa miliony dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zaraz po walce zabrał głos. Snoop Dogg pytał głośno White'a, gdzie są jego pieniądze. Domagał się dwóch milionów, które - jego zdaniem - mu się należały. White w końcu odpowiedział.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szef UFC musi oddać ogromne pieniądze? Dana White komentuje

Nie jestem winien Snoopowi tych pieniędzy - powiedział White w rozmowie z Yahoo. - Nigdy nie obstawiam. Nigdy nie postawiłem nielegalnego zakładu. Nie zrobiłem też tego w sobotę wieczorem. Nie postawiłem dwóch milionów dolarów. Po co miałbym stawiać milion czy dwa, skoro mógłbym to zrobić legalnie w Las Vegas - tłumaczył.

Dana White podzielił się także swoimi przemyśleniami dotyczącymi walki. Jego zdaniem wynik pojedynku pokazał, że boks znajduje się obecnie w złym miejscu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ta zawodniczka ma ponad 3 mln obserwujących. Nic dziwnego
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić