Taką szatnię dostali piłkarze Legii. Lawina komentarzy

93

Legia Warszawa ma za sobą niezwykle udany dzień. Podopieczni trenera Kosty Runjaica zwyciężyli z HSK Zrinjski Mostar w meczu 3. kolejki Ligi Konferencji Europy (2:1). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Blaz Kramer. W trakcie spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Sporo mówi się także o... szatni w Mostarze. Media społecznościowe obiegło zdjęcie tego pomieszczenia.

Na piłkarzy Legii czekały w Bośni niecodzienne warunki (PAP, Twitter, Leszek Szymański, Samuel Szczygielski)

Legia Warszawa coraz bliżej awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Wicemistrzowie Polski pokonali na wyjeździe HSK Zrinjski Mostar 2:1. Jako pierwsi powody do radości mieli jednak piłkarze gospodarzy.

W 30. minucie bramkę strzelił Nemanja Bilbija. Dwie minuty później piłkę do własnej siatki skierował Slobodan Jakovljevic. Wynik ustalił w 62. minucie Blaz Kramer. Początkowo sędzia zasygnalizował spalonego, ale po analizie VAR zaliczył gola Legii. Niedługo później VAR anulował z kolei trafienie rywali, co wywołało w Bośni spore poruszenie.

Po trzech kolejkach sytuacja Legii jest bardzo dobra. Zespół prowadzony przez trenera Kostę Runjaica wskoczył na pozycję lidera grupy E z dorobkiem 6 punktów. Również 6 "oczek" zgromadziła Aston Villa, a HSK Zrinjski Mostar i AZ Alkmaar mają po trzy punkty. Wszystkie kluby mają do rozegrania po trzy mecze.

Tylko spójrz. Zdjęcie szatni obiegło sieć

Stadion w Mostarze jest jednym z mniejszych w Lidze Konferencji Europy. Obiekt pomieścić może nieco ponad osiem tysięcy osób. Po meczu Legii sporo mówi się o... szatni.

Samuel Szczygielski z portalu meczyki.pl opublikował zdjęcie szatni Legii w Mostarze. Na piłkarzy stołecznego klubu czekało niewielkie pomieszczenie, które raczej kojarzy się z niższymi klasami rozgrywkowymi. Wyposażenie również pozostawiało nieco do życzenia.

"Wygląda na IV ligę warmińsko-mazurską", "ma to swój klimat, ale chyba nie na poziom ligi konferencji", "typowa szkolna szatnia", "w A-klasie mamy dużo lepsze warunki" - pisali internauci.

Legia Warszawa do rywalizacji w Lidze Konferencji Europy powróci 9 listopada. Tego dnia o godz. 18:45 podejmować będzie HSK Zrinjski Mostar.