aktualizacja 

"Tragiczna postać". Najman zabrał głos ws. Jaruzelskiego

103

Marcin Najman jest jedną z barwniejszych postaci w polskim MMA. "El Testosteron" chętnie zabiera głos na tematy nie tylko sportowe. Ostatnio podjął się w mediach społecznościowych oceny… Wojciecha Jaruzelskiego.

"Tragiczna postać". Najman zabrał głos ws. Jaruzelskiego
Marcin Najman (Instagram)

42-letni "El Testosteron" niejednokrotnie pokazywał, że interesują go tematy nie tylko sportowe. Wypowiadał się już m.in. w sprawie wyborów prezydenckich w USA czy kryzysu migracyjnego. W programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, że interesuje się chociażby fizyką kwantową.

Ostatnio zabrał głos na temat postaci, o której Polacy mają mieszane zdanie. Za pośrednictwem Instagrama przekazał swoje poglądy na temat generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Niesamowite, jak łatwo niektórym ludziom, którzy sami najtrudniejszą decyzję, jaką w życiu podjęli, to wybór koloru samochodu, oceniać wybory człowieka, który przyszedł z Armią Berlinga cały szlak bojowy, był ranny, a decyzje, jakie mu przyszło podejmować, mogły decydować chociażby o wybuchu III wojny światowej - pisał Najman.
Tragiczna postać. Ci, którzy tak łatwo oceniają… Oby was nikt nie oceniał, bo nie znam kryształowych ludzi. To Bóg zdecyduje ostatecznie, kim był generał Wojciech Jaruzelski - dodał "El Testosteron".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Generał Wojciech Jaruzelski w latach 1981-1989 był I sekretarzem KC PZPR. Zastąpił na tym stanowisku Stanisława Kanię. Kiedy w Polsce zmienił się ustrój, został pierwszym demokratycznym prezydentem III RP. Piastował to stanowisko przez nieco ponad rok.

Marcin Najman stoczy kolejną walkę. Kto będzie jego rywalem?

Po powrotnej walce z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, Marcin Najman nie zamierza kończyć swojej przygody z MMA. W sobotę na kanale "MMA - bądź na bieżąco" ogłoszono, że 42-latek zmierzy się z Mirosławem Dąbrowskim, znanym jako "Misiek z Nadarzyna". Do pojedynku dojdzie najprawdopodobniej w lutym 2022 roku przy okazji gali MMA-VIP 4.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić