VDB| 

U reprezentanta Polski już Wielkanoc. Kamil Grosicki pokazał przygotowania

4

Reprezentacja Polski w środę zakończyła przygotowania, a w czwartek jej reprezentant już zaczął przygotowania do Wielkanocy. Kamil Grosicki w mediach społecznościowych zdradził, jak wygląda podział pracy w jego domu przed świętami.

U reprezentanta Polski już Wielkanoc. Kamil Grosicki pokazał przygotowania
Kamil Grosicki z rodziną (Instagram.com)

Za nami pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzami Paulo Sousy. Jedną z gwiazd kadry, jak zresztą to ma miejsce już od kilku lat, był Kamil Grosicki. Skrzydłowy ze względu na swoją sytuację w klubie bardziej spełniał rolę jokera, jednakże był jednym z tych piłkarzy, którzy zostawili po sobie pozytywne wrażenie, m.in. asystował przy golu w meczu z Andorą.

Okazuje się jednak, że filar polskiej reprezentacji nie potrzebował wiele czasu, aby otrząsnąć się po porażce w meczu z Anglią. Już w czwartek Grosicki zamieścił na swoich mediach społecznościowych materiał, na którym widać jak w jego domu pełną parą ruszyły świąteczne przygotowania.

Widać na nim, że skrzydłowy West Bromwich Albion odgrywa w nich marginalną rolę. Krótkie wideo pokazuje jak obie kobiety jego życia w pełnym skupieniu i przy pocie czoła dekorują pisanki. Natomiast nie widać, aby w jakąkolwiek prace zaangażowany był sam piłkarz.

Pozostaje mieć nadzieję, że niedługo zobaczymy materiały, w których swój wkład w świąteczną atmosferę pokaże również sam piłkarz. Teraz co prawda można mu wybaczyć delikatne lenistwo, bowiem na zgrupowaniu kadry z pewnością nie było lekko. Jednakże przed świętami Wielkiej Nocy rodzinę Kamila Grosickiego z pewnością czeka jeszcze bardzo dużo przygotowań.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: głośno o 12-latku. Zwróć uwagę na jego technikę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić