J.A| 

Wielki transfer dziennikarza. Gwiazda Polsatu w TVP Sport

23

Uznawany za jednego z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych Mateusz Borek był jedną z gwiazd czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki TVP. 46-latek będzie komentował mecze dla publicznej telewizji.

Wielki transfer dziennikarza. Gwiazda Polsatu w TVP Sport
Wielki transfer Mateusza Borka (Instagram)

Jego rozstanie z Polsatem odbiło się szerokim echem. Początkowo Mateusz Borek dostał zgodę na łącznie pracy w Polsacie i Kanale Sportowym, jednak potem kierownictwo stacji zmieniło zdanie. Z tego powodu z tej stacji odeszli także Tomasz Smokowski i Roman Kołtoń.

Borek nie ukrywał, że jego największą pasją w zawodzie dziennikarza jest właśnie komentowanie meczów. Teraz wraca do gry w wielkim stylu. Borek był jedną z gwiazd czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki TVP.

Witamy cię w TVP, cieszymy się bardzo, że do nas dołączyłeś - przywitał Mateusza Borka Jacek Kurski, prezes TVP.
Wierzę, że przez moje doświadczenie dam trochę świeżości, innego spojrzenia na pewne sprawy - skomentował Mateusz Borek podczas konferencji prasowej. Dam trochę show, będziemy się dobrze bawić - dodał.

Mateusz Borek był dziennikarzem Polsatu w latach 2000-2020. Przez ten czas komentował m.in. mecze Mistrzostw Świata i Europy, eliminacji do nich, a także spotkania Ligi Mistrzów czy lig zagranicznych. Jego głos często towarzyszył najważniejszym wydarzeniom piłkarskim transmitowanym w tej stacji.

Zobacz także: Łukasz Szumowski na wakacjach w Hiszpanii. Lubnauer przypomniała aferę z Ryszardem Petru
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić