Włodarz Fame MMA zawiódł. Teraz straci pieniądze

0

Już w sobotę, 10 lutego odbędzie się jubileuszowa 20 gala freakfightowej federacji Fame MMA. W walce wieczoru po raz drugi w karierze zmierzą się Michał "Boxdel" Baron i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Organizacja po porannym ważeniu poinformowała, że w limicie wagowym nie zmieścił się wspomniany włodarz.

Włodarz Fame MMA zawiódł. Teraz straci pieniądze
Na zdjęciu od lewej: Michał 'Boxdel' Baron i Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński (YouTube)

Freakfighty w naszym kraju mocno zyskały na popularności. Obecnie w Polsce działają trzy federacje, a najdłużej na rynku utrzymuje się Fame MMA, czyli organizacja, która powstała jako pierwsza.

W sobotę, 10 lutego dojdzie do jubileuszowej 20 gali. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Michał "Boxdel" Baron oraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Będzie to rewanż pojedynku, który odbył się podczas Fame MMA 12. Wówczas lepszy okazał się drugi z wymienionych zawodników.

W ostatnim czasie Baron został przywrócony do struktur federacji. Początkowo usunięto go z uwagi na aferę "Pandora Gate", w której chodziło o to, że miał wymieniać niestosowne wiadomości z młodymi dziewczynami. Tłumaczenia sprawiły jednak, że oskarżenia zamieciono pod dywan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za trening Anity Włodarczyk. Przypomniał jej czasy dzieciństwa

Włodarz Fame MMA otrzymał również walkę na nadchodzącej gali. Jednak nie udało mu się zbić wagi, przez co nie zmieścił się w limicie 95 kg. Baron przekroczył ją o 1,9, przez co wszystko wskazuje na to, że straci pieniądze.

Jeżeli na oficjalnym ważeniu również nie zmieści się w limicie, część jego wynagrodzenia trafi do Życińskiego. "Boxdel" najprawdopodobniej straci 30 procent gaży, co jest standardem w przypadku Fame MMA.

Oprócz Barona, na nadchodzącej gali zmierzą się Michała "Wampira" Pasternaka z Normanem "Storminem" Parke czy Natan "Szatan" Marcoń z Piotrem "Szelim" Szeligą. Debiut z kolei zanotuje aktualny piłkarz KTS Weszło Jakub "Kosa" Kosecki.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić