Wstrząsająca zemsta. Prezes klubu i żona sędziego zostali przyłapani

1

Skandal obyczajowy w Brazylii. Sytuacja wygląda na okrutną zemstę prezesa Cruzeiro Belo Horizonte na arbitrze, który jego zdaniem faworyzował przeciwnika w ważnym meczu.

Wstrząsająca zemsta. Prezes klubu i żona sędziego zostali przyłapani
Prezes Cruzeiro Belo Horizonte oraz sędzia Felipe Lima (YouTube, Cruzeiro Belo Horizonte)

Nagranie z klubu nocnego podpaliło internet. W Brazylii aż huczy od informacji o intymnej relacji Sergio Santosa Rodrigueza, czyli prezesa Cruzeiro Belo Horizonte, a także Tassiany Valim, która jest członkiem komisji prawa rodzinnego w jednym ze stanów w Brazylii. Mężczyzna i kobieta zostali przyłapani przez kamerę na namiętnym pocałunku.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że prezes Cruzeiro Belo Horizonte jest skonfliktowany z mężem kobiety, a zawodowo sędzią piłkarskim Felipe Limą. To konsekwencja ważnego meczu dla klubu zarządzanego przez Sergio Santosa Rodrigueza.

Prezes klubu zarzuca sędziemu faworyzowanie przeciwnika - Atletico Mineiro w przegranym 1:3 finale mistrzostw stanu w kwietniu 2022 roku. Ostatni gol padł z podyktowanego w kontrowersyjnych okolicznościach rzutu karnego. Wcześniej to piłkarze Cruzeiro Belo Horizonte domagali się przyznania im jedenastki, ale wtedy Felipe Lima nie zareagował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

- Prezydent Cruzeiro przespał się z żoną sędziego Felipe Limy po tym, jak w słabym występie faworyzował przeciwnika Atletico Mineiro - informuje profil Football Talks. Ta wiadomość, w przeciwieństwie do namiętnego pocałunku, nie jest potwierdzona, ale przyjmowana w Brazylii jako pewniak.

Afera obyczajowa może odbić się na dwóch rodzinach. Także Sergio Santos Rodriguez nie jest singlem, a ze swoją małżonką doczekał się troje dzieci. Jedno z nich przyszło na świat dwa miesiące temu.

Wszystko wygląda na okrutną zemstę i sytuację, w której życie zawodowe pomieszało się z prywatnym. Trudno wierzyć w przypadek, nawet jeżeli od wypełnionego kontrowersjami meczu minął rok.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić