LAK| 

Wstrząśnięci po wywiadzie agenta Rybusa. "Materiał propagandy za dolary"

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Mariuszu Piekarskim, agencie Macieja Rybusa, który w programie "Pogadajmy o piłce" tłumaczył wybór piłkarza. Trudno uwierzyć w to, jaką historię przypomniał. Został za to bardzo mocno skrytykowany.

Wstrząśnięci po wywiadzie agenta Rybusa. "Materiał propagandy za dolary"
Maciej Rybus (GETTY, NurPhoto)

Gorąco zrobiło się na temat Macieja Rybusa, który po pięciu latach gry w Lokomotiwie Moskwa zdecydował przenieść się do Spartaka, z którym związał się dwuletnią umową.

Menedżer Rybusa, Mariusz Piekarski, był gościem Tomasza Włodarczyka w programie "Pogadajmy o Piłce" i do sytuacji odniósł się szerzej. Nazwał ją złożoną.

Maciej ma dwójkę dzieci, ma żonę Rosjankę, pochodzącą z Osetii. Postanowili zostać w Rosji. Podjął taką decyzję, wiedział, że będzie fala hejtu, krytyki. Wyobraźmy sobie, że Maciek przyjeżdża dziś do Polski. Wiemy, jakie jest nastawienie Polaków do Rosji. Dlatego zostaje w Rosji, jego rodzina jest tam bezpieczna. Gdyby zmienił klub, nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło - podkreślił Mariusz Piekarski.

Piekarski zdecydował się na mocne, wręcz skandaliczne porównanie. Przypomniał bowiem tragedię z Gdańska związaną z Pawłem Adamowiczem.


- Nikt nie zapewni bezpieczeństwa nikomu. Pan prezydent Gdańska też wchodził na scenę uśmiechnięty, ale trafił się jeden przysłowiowy wariat i już z tej sceny nie zszedł. Taka sytuacja może się przydarzyć każdemu - rzucił.

Internauci wstrząśnięci po tym wywiadzie

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Mariuszu Piekarskim, agencie Macieja Rybusa.

Rybus chciał to miał prawo podpisać kontrakt ze Spartakiem Moskwa. Jego wybór. Ale używanie śmierci Pawła Adamowicza do wytłumaczenia go to obrzydliwość. Podobnie jak sugerowanie że w Polsce ktoś z rodziny Rybusa drżałby o życie - napisał dziennikarz Michał Pol na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"To jest fikołek roku" - napisał Michał Borkowski z "Kanału Sportowego".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Mariusz Piekarski i jego klient Maciej Rybus chyba zapomnieli, że zarabiają pieniądze u ludzi, którzy gwałcą kobiety i dzieci, mordują, torturują, okradają, głodzą, prześladują i znęcają się nad niewinnymi ludźmi. Warto im to cały czas przypominać - napisał Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z internautów stwierdził nawet, że Rybus w tym momencie jest... chodzącym rosyjskim materiałem propagandowym za dolary.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić