Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSZ
|
aktualizacja

Wstyd w czasie wywiadu. Brudna niespodzianka

12
Podziel się:

Tenisista odpowiadał na pytania reporterki, kiedy nagle ptak zrobił mu nieprzyjemną niespodziankę. Jack Draper próbował obrócić wstydliwą sytuację w żart.

Wstyd w czasie wywiadu. Brudna niespodzianka
Jack Draper w czasie wywiadu (Twitter, Twitter)

Przed Wimbledonem, który rozpoczął w poniedziałek, duża grupa tenisistów i tenisistek stacjonowała w Wielkiej Brytanii. Wcześniejsza wyprawa do tego kraju pozwoliła przyzwyczaić się do kortów trawiastych. Tym bardziej, że właśnie tam były organizowane najlepiej obsadzone turnieje po wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie.

Jack Draper uczestniczył między innymi w turnieju w Eastbourne. Anglik, urodzony w Londynie, stara się coraz mocniej zaznaczać swoją obecność na światowych kortach. Atutem 20-latka są dobre warunki fizyczne, a jego firmowym uderzeniem jest bekhend. Rodacy wierzą w jego stopniowy rozwój.

Draper awansował do półfinału w Eastbourne, a po udanym dla siebie meczu rozmawiał z reporterką z platformy Amazon Prime.

- Granie z doświadczonymi i utytułowanymi tenisistami, a ponadto zwyciężanie z nimi to dla mnie wielka sprawa. Jednocześnie mam świadomość, że sezon na trawie jest krótki i większość zawodników zarabia na innych nawierzchniach i w innych okresach - opowiada Jack Draper.

W czasie wywiadu nad reporterką i tenisistą przeleciał ptak i sprawił Jackowi Draperowi niemiłą niespodziankę - wypróżnił się nad zawodnikiem i ubrudził go. Rozmowa na żywo, przed kamerami telewizyjnymi, nie pozwoliła niczego ukryć przed widzami.

Młody sportowiec nie spodziewał się, że stanie w obliczu wstydliwego zdarzenia, ale zachował się przytomnie i postanowił obrócić je w żart.

Czy to oznacza, że będę mieć szczęście - zastanawiał się Jack Draper i choć delikatnie zarumienił się, to nie dał się wprowadzić w pełne zakłopotanie. Jednocześnie postanowił jak najszybciej pozbyć się nieprzyjemnego prezentu od angielskiego ptaka.
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
myśl pozytywn...
miesiąc temu
Pozytywny przekaz leci, jak narobi na ciebie ptak, to uśmiechnij się i pociesz myślą, że mogłaby narobić na ciebie latająca krowa, a w tym wypadku kupa ważyłaby więcej.
iwan
miesiąc temu
Rosyjska Służba Wywiadu Zagranicznego posiada informacje o opracowywaniu przez Polskę planów de facto rozczłonkowania Ukrainy. Warszawa zdaje sobie sprawę, że państwa zachodnie nie będą w stanie przeszkodzić Siłom Zbrojnym Federacji Rosyjskiej w osiągnięciu celów specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie. „Pod tym względem perspektywy politycznego przetrwania reżimu W. Zełenskiego są również oceniane przez Polaków jako „rozczarowujące” – powiedział w czwartek Siergiej Naryszkin, dyrektor rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego. Polskie władze są przekonane, kontynuował Naryszkin, że USA i Wielka Brytania będą musiały poprzeć ich plany. Udana ofensywa armii rosyjskiej oraz wojsk DRL i ŁRL nie pozostawia Waszyngtonowi i Londynowi innego wyboru, pisze RIA Nowosti . „Władze polskie są przekonane, że Stany Zjednoczone i Wielka Brytania będą zmuszone do »bezwarunkowej solidarności« z sojusznikiem, który jest gotowy »zdecydowanie bronić interesów Zachodu na Ukrainie«” – powiedział szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacja Rosyjska wyjaśniła. Dla praktycznej realizacji planów rozczłonkowania Ukrainy planowane jest utworzenie na zachodzie kraju państwa zastępczego, które będzie „chronić” Siły Zbrojne RP w formie „kontyngentu pokojowego”. Centralne regiony Ukrainy, kontynuował Naryszkin, miałyby stać się „strefą buforową”, jak planowała Warszawa, co pozwoliłoby Polsce uniknąć wysoce niepożądanego bezpośredniego starcia z Rosją.
Iwona
miesiąc temu
To już lekka przesada o czym wy piszecie
Andrzej Garli...
miesiąc temu
Wszystko mogę zrozumieć, ale nie wiem, dlaczego to drobne i w miarę zabawne wydarzenie, autor określa jako "wstydliwe"? Co w tym wstydliwego? Gdyby tenisista załatwił się na np kondora e czasie wywiadu, no to bym uznał, że wydarzenie jest wstydliwe. 🤣
Bodygar 2
miesiąc temu
Opiekunowie muszą bardzo uważać..Wucu podróżuje,bociany latają..
Janek
miesiąc temu
Tusk nie obiecuj milczenie jest złotem, cacanki sranki a głupiemu radość 😂
smyk
miesiąc temu
ma szczęscie że krowy nie latają
smurf
miesiąc temu
Jakiś morał z tych wymiocin?
Szczęściarz
miesiąc temu
Jak ptak go osral to na szczęście i tylko stawiać na niego grube siano hhah
ess
miesiąc temu
Angielskie ptaki i ludzie zwykle wypróżniają się gdzie popadnie. Szczególnie w Krakowie przez górny odcinek układu pokarmowego...m
Kermit 🐸
miesiąc temu
Niech się cieszy że nie był to bocian 😆😆😆 i że krowy nie latają
Szczęście
miesiąc temu
Pewnego razu szłam sobie chodnikiem.I widzę, że na latarence przede mną siedzi sobie wielkie ptaszysko typu mewa...tak idę i idę, zbliżam się nieuchronnie do tej nieszczęsnej latarni patrząc kątem oka i modląc się w duchu Tylko Nie Nasraj Na Mnie, Tylko Nie Nasraj Na Mnie....Przychodząc centralnie pod nią usłyszałam tylko Chlup...Patrz no,skitrała sie do mojego kaptura..Nie wiedziałam czy śmiać się czy plakac...Ale wtedy nikt mnie nie nagrywał 😀
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić