Zaskakujące zalecenia lekarza dla Francuzów. Nie przełożyły się na wynik

120

Piłkarze reprezentacji Francji podczas Euro 2020 odcięci byli od swoich rodzin. Wszystko ze względu na surowe zasady bezpieczeństwa związane z trwającą pandemią koronawirusa. Zawodnicy otrzymali zaskakującą radę od jednego z lekarzy. Miało im to pomóc podczas rozłąki.

Lekarz miał radę dla francuskich piłkarzy (Getty Images, Mihai Barbu - Pool/Getty Images)

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają przez miesiąc. W tym czasie piłkarze nie mogą przebywać ze swoimi rodzinami, zabraniają tego obowiązujące w trakcie turnieju restrykcje.

To trudne, ale nie ma innego wyjścia. Nie możemy nikogo dotykać, nawet członków rodziny. Trzeba to zaakceptować - mówił piłkarz reprezentacji Francji Antoine Griezmann w rozmowie z "Le Parisien".

Na rozwiązanie tej sytuacji wpadł lekarz francuskiej kadry. Jak informują tamtejsze media, miał polecić zawodnikom, aby ci się masturbowali. Nie wiadomo jednak, czy któryś z podopiecznych trenera Deschampsa skorzystał z jego rady.

Euro 2020. Francja odpadła w dramatycznych okolicznościach

Nawet jeżeli Francuzi posłuchali lekarza, nie poprawiło to ich wyników. O ile z grupy wyszli z pierwszego miejsca, o tyle problemy pojawiły się w 1/8 finału, w którym zmierzyli się ze Szwajcarią.

"Les Bleus" prowadzili już 3:1, gdy do końca meczu pozostawał kwadrans. Rywale rzucili się jednak do odrabiania strat. W 90. minucie gola na 3:3 strzelił Gavranović, a następnie rozegrano dogrywkę i rzuty karne. Po pudle Kyliana Mbappe z awansu do ćwierćfinału cieszyli się Szwajcarzy.