Zbigniew Boniek zdradził, co robił w nocy. Co za reakcja Artura Szpilki!

2

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ma wiele pasji, niekoniecznie związanych tylko z samą piłką nożną. Jednak to, co ujawnił na Twitterze, jest nieco zaskakujące.

Zbigniew Boniek zdradził, co robił w nocy. Co za reakcja Artura Szpilki!
Zbigniew Boniek (WP SportoweFakty, Łukasz Trzeszczkowski)

Miło jest, kiedy praca jest pasją, ale jednak czasami warto wyjść poza pewne ramy. Najwyraźniej zgadza się z tym Zbigniew Boniek, który na kilkanaście minut przed północą zamieścił na Twitterze zaskakujący wpis.

Okazało się, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił porywalizować. "Nocna partyjka" - napisał, zamieszczając fotkę planszy do szachów. Nie zdradził jednak, kto był jego rywalem, czy może grał z komputerem.

Rano na wpis legendarnego piłkarza zareagował Artur Szpilka. "Musimy zagrać" - napisał bokser. Co prawda nie doczekał się reakcji, ale w aktualnej rzeczywistości gra online nie jest problemem. Tym bardziej, że Boniek, jak widać - trenuje nocami i pewnie byłby dobrze przygotowany.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co ciekawe, znawcy szachów, ze zdziwieniem zareagowali na to, co zobaczyli na planszy. "To jeden z najdziwniejszych początków, jakie widziałem" - napisał jeden z internautów. Inni radzili Bońkowi, co powinien zrobić, żeby wygrać. Jak się skończyła rozgrywka? Tego prezes PZPN nie zdradził.

Zobacz także: Fame MMA 9. To była najdłuższa walka kobiet. Way of Blonde: To uzależnia
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić