VJA| 
aktualizacja 

Zdradził swój pseudonim. Tak na Mariusza Pudzianowskiego wołają na budowie

119

Mariusz Pudzianowski to jeden z najsilniejszych ludzi w Polsce. 43-latek nie stroni od ciężkiej pracy, która zaprowadziła go na sam szczyt. Doskonale odnajduje się choćby w branży budowlanej.

Zdradził swój pseudonim. Tak na Mariusza Pudzianowskiego wołają na budowie
Wiedziałeś o tym? Mariusz Pudzianowski zdradził swój pseudonim na budowie (Instagram, Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest tytanem pracy. Nie wygląda jednak na takiego, który byłby tym faktem w jakimkolwiek stopniu przerażony. Wręcz przeciwnie. Każde kolejne wyzwanie motywuje go jeszcze większej pracy.

W piątkowy poranek udał się do Sokołowa Podlaskiego, aby dostarczyć niezbędny towar na budowę. Przy okazji wyjawił na Instagramie jak nazywają go koledzy z branży budowlanej.

Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszcza. Jadę na budowę chłopakom dowieźć towar, aby mogli dokończyć budowę. Śmieją się ze mnie, że jestem "Bob Budowniczy", ciągle coś muszę robić” - powiedział Pudzianowski.

Pudzianowski chce wrócić do KSW

Mariusz Pudzianowski nadal nie powiedział ostatniego słowa w MMA. 43-latek zapowiedział, że w grudniu stoczy kolejny pojedynek dla KSW. Były mistrz świata strongmanów ostatni raz w klatce był widziany w listopadzie ubiegłego roku.

43-latek znany jest nie tylko z kolejnych walk w MMA, ale także z działalności w biznesie. W Białej Rawskiej prowadzi m.in. firmę transportową, a w jej bazie stoi kilka tirów z jego podobizną.

Zobacz także: Pogrom. Wybrzeże Gdańsk bez szans z Gwardią Opole!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić