Zjawiskowa sesja polskiej siatkarki. Aż trudno oderwać od niej wzrok

11

Od siedmiu lat Joanna Wołosz jest siatkarką Prosecco Doc Imoco Conegliano. Z tego powodu co roku bierze udział w sesjach zdjęciowych, a jej fotografie trafiają do kalendarzy, z których zysk przeznaczony jest na pomoc szpitalom we Włoszech. W ostatnim czasie polska rozgrywająca pokazała swoje ujęcie.

Zjawiskowa sesja polskiej siatkarki. Aż trudno oderwać od niej wzrok
Na zdjęciu: Joanna Wołosz (fot. Instagram)

Pochodząca z Elbląga Joanna Wołosz rozpoczęła siatkarską karierę w miejscowym klubie, by następnie przenieść się do Gdańska. Z tym klubem świętowała sporo juniorskich sukcesów, a także została pierwszą rozgrywająca młodzieżowej reprezentacji Polski.

Już jako seniorka występowała w naszym kraju cztery lata, by następnie wyjechać do Włoch. Tam została zawodniczką UYBA Volley Busto Arsizio, ale w 2015 roku wróciła do Grupa Azoty Chemika Police i występowała tam do 2017. Później znów trafiła do Italii, gdzie do teraz reprezentuje barwy Prosecco Doc Imoco Conegliano.

Tam stała się jedną z najlepszych rozgrywających na świecie. Jest kluczową postacią swojego klubu, a także reprezentacji Polski. Mimo to zawsze chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora [WIDEO]

Praktycznie co roku jej klub organizuje sesję zdjęciową, by fotografie ich siatkarek trafiły do kalendarzy na sezon 2024. Następnie pieniądze z ich sprzedaży trafiają do dziecięcego szpitala onkologicznego, Istituto Oncologico Veneto oraz oddziału pediatrycznego szpitala w Treviso.

Oprócz kalendarzy z siatkarkami powstają również z koszykarzami oraz rugbystami. Jednak w pierwszym z wymienionych możemy znaleźć Wołosz, która pokazała zdjęcie z sesji.

Czarny stanik, zawieszona na ręku marynarka oraz spodnie tego samego koloru. W taki sposób Polka pozowała do zdjęcia, na które zareagowało wielu fanów, a także jej reprezentacyjne koleżanki - Magdalena Stysiak i Magdalena Jurczyk.

"Klasa", "Wow", "Piękna", "Bajka", "Niezwykła" - to tylko kilka komentarzy od internautów skierowanych do Wołosz.
"Wyglądasz jak bogini" - to z kolei słowa jej klubowej koleżanki Sarah Luisy Fahr.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić