VDB| 

Żona Kamila Grosickiego pokazała ciało. Wygląda obłędnie

344

Kamil Grosicki nie znalazł się w kadrze na Euro 2020 i jak się okazuje wykorzystuje ten czas efektywnie ze swoją zniewalającą żoną. Dominika Grosicka pochwaliła się zdjęciem z plaży, na którym pokazała swoje wysportowane ciało. Internauci byli zachwyceni.

Żona Kamila Grosickiego pokazała ciało. Wygląda obłędnie
Dominika Grosicka (Instagram.com)

Wydaje się, że Kamil Grosicki oraz jego rodzina mogą podziękować Paulo Sousie, że skrzydłowy West Bromwich Albion nie znalazł się w kadrze na Euro 2020. Jeden z najlepszych polskich piłkarzy w XXI wieku chociaż się nie skompromitował, jak reszta drużyny. Natomiast mógł wykorzystać ten czas na zasłużony odpoczynek.

Razem z polskim piłkarzem wypoczywa również jego żona - Dominika. Jedna z najbardziej znanych polskich WAGs relacjonuje w mediach społecznościowych, jak spędza wolny czas. Jednakże jej ostatni wpis zachwycił internautów. To nie może dziwić, ponieważ influencerka odsłoniła swoje efektowne ciało.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dominika Grosicka na zamieszczonym zdjęciu wygląda na bardzo zrelaksowaną. W pełni korzysta z uroków plaży, eksponując swoje nieziemsko długie, zgrabne nogi. Nie da się także nie zauważyć wyrzeźbionego, płaskiego brzucha, którego z pewnością może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

Oprócz fanów tym zdjęciem zachwycone były również inne gwiazdy. Swoje komentarze zostawiły m.in. Anna Lewandowska, Sara Mannei-Boruc czy Magda Steczkowska. Wszystkie zwróciły uwagę na jej niesamowite wręcz kształty.

Możemy się spodziewać, że już niedługo media społecznościowe zaleją podobne zdjęcia innych polskich WAGs. Wszystko za sprawą pożegnania się reprezentacji Polski z turniejem Euro 2020.

Zobacz także: Paulo Sousa nie ukrywał emocji podczas meczu ze Szwecją. „Widziałem wściekłość selekcjonera.”
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić