Jakub Fordon| 

Żona Stocha wskazała najprzystojniejszego skoczka. Nieoczywisty wybór

1

Ewa Bilan-Stoch, żona polskiego skoczka Kamila Stocha, kontynuuje swój projekt związany z jej pasją, czyli fotografią. W serii "face to face" przedstawia osoby z nieznanymi faktami. Tym razem na tapet wzięła kolejnego rywala jej męża, którego, z wyjątkiem Polaków, uznaje za najprzystojniejszego.

Żona Stocha wskazała najprzystojniejszego skoczka. Nieoczywisty wybór
Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch (Getty Images, Foto Olimpik)

Ewa Bilan-Stoch poznała swojego męża Kamila Stocha przy okazji konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy w 2006 roku. Wpływ na to miała jej pasja, a mianowicie fotografia. Gdyby nie to zajęcie, najprawdopodobniej w ogóle nie pojawiłaby się w tamtym miejscu.

7 sierpnia 2010 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Dzięki temu 36-letni skoczek może liczyć na wsparcie żony w trudnych momentach, a tych przecież w tym sezonie nie brakuje, bowiem Biało-Czerwoni spisują się fatalnie.

Mimo że Bilan-Stoch skupia się na pomocy Ukrainie, to znalazła czas, by wcielić w życie nowy projekt. W serii "face to face" początkowo prezentowała nieznane historie skoczków, ale pojawili się również żołnierze. W niedzielę (3 marca) wybór padł jednak na jednego z rywali męża, a mianowicie Fina Anttiego Aalto.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ronaldo szaleje. Tylko zobacz, co zrobił na treningu

Jeżeli chodzi o nieznane fakty z jego życia, to 28-latek interesuje się lotnictwem i sam tworzy drony. W przyszłości zamierza skoczyć ze spadochronem. Ponadto bardzo lubi spędzać czas na łonie natury.

Bilan-Stoch zaskoczyła wyznaniem

Na koniec swojego wpisu Bilan-Stoch zdecydowała się dodać trochę prywaty. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kto jej zdaniem jest najprzystojniejszym skoczkiem zagranicznym, bo z tego grona wyłączyła Polaków.

"Nie byłabym sobą - kobiecą fotografką - gdybym nie napisała, że moim poczuciem estetyki widzę Anttiego jako najprzystojniejszego skoczka narciarskiego na Pucharze Świata (z wyjątkiem Polaków)" - przyznała żona Stocha.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić