aktualizacja 

Pasażerowie wzięli sprawy w swoje ręce. Nagranie z pokładu Ryanaira

29

Jeden z pasażerów rejsu linią lotniczą Ryanair z Londynu do Wilna zachowywał się wyjątkowo niesfornie. Nim do akcji wkroczyła policja, awanturującym się mężczyzną zajęli się... pozostali podróżni.

Pasażerowie wzięli sprawy w swoje ręce. Nagranie z pokładu Ryanaira
Pasażerowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce (TikTok)

W serwisie TikTok pojawiło się nagranie z felernego lotu. Na wideo widać agresywne zachowanie jednego z pasażerów. Mężczyzna krzyczy i wymachuje rękoma, a przy jego fotelu gromadzi się grupa rozsierdzonych podróżnych.

Pasażerowie spacyfikowali pijanego mężczyznę

Do wybuchu awantury na pokładzie doszło, ponieważ agresywny podróżny wypił butelkę alkoholu, którą kupił w strefie bezcłowej na lotnisku w Londynie. Jak podaje portal "Ths Sun", członkowie załogi pokładowej przyznali, że zauważyli to dopiero w połowie lotu.

Personel poprosił, by pasażer zaprzestał spożywania własnego alkoholu, ponieważ jest to niedozwolone. Ten jednak odmówił, a gdy pracownicy linii lotniczej zaczęli nalegać, zrobił się agresywny. Chwilę później zaczął kłócić się także z pasażerami.

Na nagraniu słychać, jak krzyczy "Nie dotykaj mnie! Nie obchodzi mnie, kim do cholery jesteś!". Mężczyzna uderzał rękoma każdego, kto próbował go uspokoić.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie trzeba było czekać, aby niesforny pasażer został spacyfikowany. Mężczyźni obezwładnili atakującego, a następnie przypięli go do fotela pasami bezpieczeństwa. Reakcja podróżnych była brawurowa, a autor filmu na TikToku opatrzył go hasłem "nie każdy bohater nosi pelerynę".

Awantura podsycona alkoholem

W komentarzach pod zamieszczonym w sieci wideo rozgorzała dyskusja na temat picia alkoholu na pokładzie samolotu. Zdaniem niektórych internautów, powinno być to zabronione.

"Tak się dzieje zawsze na pokładzie tanich linii lotniczych" - napisał jeden z użytkowników TikToka. Ktoś inny zażartował, że do wybuchu awantury doszło, ponieważ na pokładzie skończyły się tosty z serem.

Zobacz także: Co warto zobaczyć w Wiedniu? "Jest miastem sztuki"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić