aktualizacja 

Horror w Rosji. Nagrał, co stało się z drzwiami samolotu po starcie

Pilot rosyjskiego lotu został zmuszony do awaryjnego lądowania po tym, jak drzwi ładowni otworzyły się w trakcie lotu. Z maszyny wypadła część bagaży, a w kabinie doszło do dekompresji. Na pokładzie znajdowało się 31 osób. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z wnętrza samolotu.

Horror w Rosji. Nagrał, co stało się z drzwiami samolotu po starcie
W trakcie lotu otworzyły się drzwi luku bagażowego. (Twitter)

Do przerażającego zdarzenia doszło w rosyjskim mieście Magan w Jakucji. Około godziny 12:00 czasu polskiego z tamtejszego lotniska wystartował samolot An-26. Na jego pokładzie znajdowało się 25 pasażerów i 6 członków załogi

Otwarte drzwi w trakcie lotu

Samolot leciał do Magadanu nad Morzem Czarnym. Niedługo po starcie doszło do awarii i drzwi od luku bagażowego otworzyły się. W kabinie doszło do dekompresji.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagranie, wykonane pasażerów An-26. Na jednym z nich widać przerażonych pasażerów, a na innym mężczyznę, który pokazuje dziurę w samolocie i przedmioty poruszane przez wiatr.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuriozalne nagranie z frontu. Niewiarygodne, co robią Rosjanie
Nic niezwykłego: w Rosji drzwi samolotu otworzyły się podczas lotu na wysokości kilku kilometrów - napisał mężczyzna, który opublikował nagranie.

Awaryjne lądowanie przebiegło bez większych problemów. W trakcie lotu na zewnątrz panowała temperatura około -40 stopni. Jednak pomimo intensywnego zimna nikomu nic się nie stało. Pasażer Siergiej Lidrik, z Magadanu, powiedział, że od momentu, kiedy drzwi się otworzyły, do momentu lądowania minęło około 15 minut.

Na początku ludzie byli zszokowani. Starsze kobiety były mocno zmarznięte. Ludziom zdmuchnięto czapki. Bali się, że ich bagaż też wypadł, ale większość z nich była w innym miejscu. Mężczyźni siedzący z tyłu samolotu byli przemarznięci - powiedział pasazer cytowany przez The Sun.

Wydział Śledczy Wschodniosyberyjskiej Komisji ds. Transportu obecnie bada sprawę awarii. Prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Wykonano już oględziny samolotu i przesłuchano załogę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić