aktualizacja 

Upokorzył ją pracownik linii lotniczych. "Na oczach wszystkich"

7

Pasażerka australijskich linii lotniczych Qantas doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji podczas swojego lotu z Melbourne. Jak twierdzi, została upokorzona i ranna, a także musiała doczołgać się na swoje miejsce, kiedy spadła z wózka inwalidzkiego podczas transportu na pokład samolotu.

Upokorzył ją pracownik linii lotniczych. "Na oczach wszystkich"
Pracownicy linii Qantas zapewniają, że przeprosili pasażerkę za niefortunne zdarzenie (Adobe Stock, 7news)

Nikita Bennett, mieszkanka miasta Mildura, cierpi na porażenie mózgowe i porusza się na wózku inwalidzkim. We wtorek 5 września wysiadła z samolotu przesiadkowego w Melbourne i musiała czekać aż 30 minut na wózek, mimo że linie Qantas miały stosowne zgłoszenie i wiedziały wcześniej, że będzie go potrzebować.

Fatalny wypadek podczas podróży na pokład

Nikita Bennett bardzo się stresowała. Obawiała się, że przedłużone oczekiwanie na wózek spowoduje, że spóźni się i nie zdąży dostać się na pokład samolotu, który miał ją zabrać do domu w Mildurze.

Jej obawy nie były bezpodstawne, ponieważ w efekcie znalazła się wśród ostatnich pasażerów, którzy znaleźli się na pokładzie. Nie to było jednak najgorsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Drogo i ciasno, ale chętnych nie brakuje. Tak wygląda hotel kapsułowy na lotnisku w Warszawie

Gdy w końcu pojawił się ​​pracownik Qantas i Nikita znalazła się na wózku inwalidzkim, mężczyzna bardzo "agresywnie" i nieostrożnie pchał ją na miejsce. Jak twierdzi kobieta zachował się zbyt szorstko i w efekcie spowodował, że spadła z krzesła.

Pociągnął dość mocno, krzesło wysunęło się spode mnie, a ja upadłam – powiedziała Nikita Bennett, relacjonując zdarzenie dla 7NEWS.

Siostra potwierdza zarzuty

Siostra kobiety, Sarah Bennett, która obserwowała to zdarzenie potwierdziła tę wersję.

Zaczął ciągnąć Nikitę, choć ona wołała "Proszę, przestań, spadam" - relacjonowała Sarah. - Potem ją chwycił, żeby podsunąć na wózku, jednak ją to bolało. Ostatecznie Nikita spadła.

Kobieta stwierdziła, że ​​poczuła się upokorzona. Musiała przeczołgać się po podłodze na swoje miejsce.

To było żenujące, zrobiono to na oczach wszystkich ludzi – powiedziała. - Przeżyłam ogromny ból i szok.

Rzecznik Qantas poproszony przez dziennikarza 7NEWS o komentarz w tej sprawie powiedział, że pracownicy linii lotniczych przeprosili Nikitę w momencie zdarzenia.

Nasz zespół na pokładzie był wyraźnie zaniepokojony sytuacją, przeprosił i zaoferował pomoc w zajmowaniu miejsca, ale Nikita Bennett była bardzo zdenerwowana i odmówiła – stwierdził. - Kontaktujemy się z panią Bennett, aby przeprosić za jej doświadczenia.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: KASW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić