Jest tania, a działa cuda. Oczyszcza organizm, wymiata pasożyty i złogi

81

Zakwaszenie organizmu może prowadzić do wielu schorzeń i infekcji. Żeby tego uniknąć, powinniśmy pozbyć się z naszego ciała toksycznych substancji. Sprawdź sposób na detoksykację organizmu za pomocą sody oczyszczonej.

Soda oczyszczona pomoże na zakwaszony organizm
Soda oczyszczona pomoże na zakwaszony organizm

Spożywanie przetworzonej żywności, picie alkoholu, palenie papierosów i stres to czynniki powodujące zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej w naszym organizmie. Zakwaszenie może przyczynić się do rozwoju różnych chorób oraz obniżyć naszą odporność na infekcje.

Zakwaszony organizm wysyła sygnały takie jak ból głowy, długotrwałe zmęczenie, rozdrażnienie. Pojawiają się też problemy ze skórą.

Na początku problemy zdrowotne dotyczą komórek, potem tkanek, a w kolejnym etapie zaburzają funkcjonowanie narządów. W takiej sytuacji nie mamy wyjścia – musimy jak najszybciej przywrócić równowagę w naszym ciele. Żeby to zrobić należy zadbać o proces regeneracji i oczyścić ciało. Jednym ze sposobów na detoksykację jest terapia za pomocą sody oczyszczonej.

Soda oczyszczona inaczej wodorowęglan sodu utrzymuje wskaźnik pH w organizmie na właściwym poziomie czyli zobojętnia kwaśną treść żołądkową. Poza tym soda oczyszczona alkalizuje mocz, ma właściwości moczopędne oraz przeciwwymiotne. To nie wszystko. Kuracja znalazła swoje zastosowanie również w walce z pasożytami.

Aby usunąć toksyny z organizmu należy raz dziennie pić roztwór z sody oczyszczonej. Jak go przygotować? Pół łyżeczki sody rozpuszczamy w 150 ml wody i pijemy regularnie, maksymalnie przez 2 tygodnie. Ten oczyszczający sposób nie jest zbyt kosztowny. Jedna saszetka sody oczyszczonej kosztuje ok. 2 zł.

Należy jednak pamiętać, że zbyt długie stosowanie tej terapii może niestety przynieść negatywne skutki i spowodować podniesienie kwaśnego pH w żołądku i zaburzyć procesu wchłaniania białek. Przed rozpoczęciem kuracji warto też zasięgnąć rady lekarza.

Autor: KAM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić