Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
Aldona Brauła
|

Belgia. Gwałciciela z Polski szybko namierzyli. Zapomniał telefonu

310
Podziel się:

31-letni Polak włamał się do jednego z domów w Zelzate w Belgii, a następnie zgwałcił znajdującą się w środku kobietę. W sądzie tłumaczył, że ofiara nie zareagowała, co uznał za przyzwolenie. 17 grudnia sąd w drugim procesie skazał Polaka na 4 lata więzienia. Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura zapowiada odwołanie.

Officer Arresting Young Man
Officer Arresting Young Man (iStock.com)

Do zdarzenia doszło 24 marca tego roku w belgijskim miasteczku Zelzate. 31 letni Polak po nocy spędzonej na piciu alkoholu postanowił, że za wszelką cenę dokona ataku na tle seksualnym. Włamał się do przypadkowego domu. Zgwałcił mieszkającą tam kobietę.

Mężczyzna przyłożył jej nóż do gardła. Ofiara była tak sparaliżowana strachem, że w żaden sposób nie zareagowała na atak. 31-latek wyjaśniał w sądzie, że uznał to za przyzwolenie.

Kobieta została uratowana przez swojego męża, który wrócił akurat do domu. Polak początkowo zaczął atakować mężczyznę, zadając mu kilka ciosów. Kiedy zorientował się, że nie ma w tym starciu szans, zbiegł z miejsca zdarzenia. Zostawił nóż i swój telefon.

Dzięki pozostawionym przedmiotom gwałciciel szybko został odnaleziony i zatrzymany przez policję. Sprawą zajął się belgijski sąd. Polak mówił podczas procesu, że miał wrażenie, iż ofiara odczuwa przyjemność.

Zobacz także: Zobacz także: Na ratunek. Nagranie z Belgii

W trakcie pierwszego procesu Polak został skazany na 7 lat pozbawienia wolności oraz 15 lat nadzoru i 10-letnie ograniczenie praw. Jego adwokat postulował o obniżenie kary ze względu na niski iloraz inteligencji i złe zinterpretowanie otrzymanych przez sprawcę sygnałów.

Mój klient czasami surfuje po złych stronach. Z tego powodu otrzymał wieczorem kilka fałszywych wiadomości rzekomo od kobiet, które szukały seksu. To w połączeniu z niskim IQ na poziomie 87 punktów spowodowało "wykolejenie się" sytuacji. Oskarżony nie poszedł do baru z pomysłem, by kogoś później zgwałcić - powiedział jego prawnik.

Ostatecznie 17 grudnia sąd skazał Polaka na 4 lata więzienia. Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura zapowiada apelację, chce doprowadzić do co najmniej 5-letniej kary pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(310)
roki
3 lata temu
skazać go jak tych z afryki
roki
3 lata temu
skazać go jak tych z afryki
Anakonda
3 lata temu
Życzę dużo tankowania do pełna oraz dużych pistoletów z czarnych dystrybutorów w twoim tylnym i sprzedania zbiorniku
Orgasm
3 lata temu
Albo uszkodzony przy porodzie Albo uszkodzony genetycznie Albo pił mleko z Czarnobyla
Wibrator
3 lata temu
Ciekawe co dostanie pod choinkę o tych mikołajów, kolego ale cię spenetrują
Gruby
3 lata temu
Ulala ale teraz go z gwałcą w pace, zwieracze pękną a w buzi co będzie. Życzę jak najwiecej cudzoziemców.
Pendolino
3 lata temu
Degeneracie Polski obyś miał jak największą i jak najdłuższe stosunki w celi przez duże sprzęty spragnionych sexu więźniów
30cm
3 lata temu
Teraz poczuje w sobie te przyjemności oj będzie suczka jęczała
Kat
3 lata temu
Poluchy za granicami wstyd przynosicie albo kradzieże albo mordy a teraz gwałt... oby go pod celą jechali jak prostytutkę i tez będzie odczuwał przyjemność
Jaśko
3 lata temu
Uchodźcy z Polski to duży problem Europy.
Pamiętliwy
3 lata temu
Jeszcze raz to samo. Przed paru laty na dworcu głównym w Brukselii Polak zaatakował Belga nożem, żeby mu mu zabrać telefon komórkowy. Belg sie bronił i zginął. Sprawę bardzo nagłaśniano, ale jak się okazało, że był to CD-ROM z polskim paszportem, to sprawę wyciszono.
Pamiętliwy
3 lata temu
Przed paru laty, na dworcu głównym w Brukselii, Polak zaatakował nożem Belga, bo chciał mu zabrać telefon komórkowy. Media to zaraz nagłośniły, ale jak sie okazało, że to polski Rom; to sprawę wyciszono.
ula
3 lata temu
20 lat o chlebie i wodzie, niezła reklama, wstyd i hańba dla Polaków
Adam
3 lata temu
15 lat scisłego mamra.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić