REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
04.07.16 (15:02)

Dmuchane zabawki dla dorosłych. Nowy wakacyjny trend

Takie gadżety i akcesoria w tym roku kupisz dla siebie, a nie dla swojego dziecka! Nie jest to wstęp do wulgarnego porno. Nie jest to również gadżet na wieczór panieński czy kawalerskie wybryki, tylko dodatek do tegorocznych wakacji w jednej ze słonecznych destynacji. Różowy flaming, biały łabędź czy pegaz? Wybierz gadżet idealny dla siebie!
Instagram.com

Cool plażing. Wraz z pojawieniem się nowego fasonu stroju kąpielowego i modelu okrągłego ręcznika plażowego zmieniają się także sezonowe akcesoria i dodatki. Niejednokrotnie stanowią one przysłowiową “kropkę nad i”, absolutne “must have”, które dopełnia stylizacje. Tegoroczne plaże czy instagramowe pocztówki zdominowane zostały przez dmuchane akcesoria na wodę. Niczego bardziej nie pokochały social media od apetycznych, opalonych kobiet na dmuchanych akcesoriach-gigantach.

Instagram.com
REKLAMA

Różowy flaming. Hitem stały się “duże patki” - takie, jak flaming czy łabędź, które niczym baśniowe stwory oprowadzają po rajskich wodach swoich właścicieli. Ptaki giganty to tylko część wakacyjnego zoo, jakie możesz zabrać ze sobą. Jednorożec, pegaz, pączek czy inne cukiernicze wyroby to część letnich propozycji na plaże, które doskonale mogą służyć nie tylko na wodzie, ale także na lądzie.

Instagram.com

#Poolfun. Wszystko w myśl idei wakacyjnej zabawy, bo w końcu każdy poszukuje odprężenia, relaksu czy młodzieżowego “have fun” oraz “chillout”! Dmuchane akcesoria to kolejny powód do zabawnych zdjęć selfie, powrotu do wspomnień z dzieciństwa, czy dawno niesłyszanego, szczerego i wręcz dziecięcego śmiechu. W myśl poolfun klasyczne i nudne materace do pływania porzucili także celebryci, m.in. Kardashianki, Taylor Swift i Justin Biber. Stali się doskonałym wzorem dla blogerów, jak i przeciętnego Kowalskiego.

Instagram.com

W cenie XXL. W parze z rozmiarem idzie cena wakacyjnego gadżetu. W końcu akcesoria większe niż osoba dorosła nie mogą kosztować tyle samo, co dziecięce motylki do pływania. Tym bardziej, że są one sezonowym hitem! Ceny oscylują wokół 399 zł i wyżej. Nie dość, że zwiększają koszt wakacji, to jeszcze wpływają na powiększenie bagażu! Luksusowe dmuchane zwierzaki niejednokrotnie zmieszczą 2 osoby, zatem i koszt gadżetu można podzielić na 2.

Przyjemność z użytkowania. Nie ma nic przyjemniejszego niż dryfowanie po błękitnych wodach na dmuchanych akcesoriach w wakacyjne upalne dni. Wodna zabawa pozwala się schłodzić oraz nabrać wakacyjnej opalenizny bez nużących i ociekających potem godzin spędzonych na wznak na gorącej plaży. Chłód wody, przyjemna bryza i delikatne muskanie wiatru pozwalają w przyjemny sposób spędzić kilkanaście słonecznych godzin.

Niektórzy, skrępowani popularnością zabawek gigantów wśród dorosłych, wyśmiewają dmuchany trend. Z braku odwagi zazdroszczą użytkownikom nie tylko akcesoriów, ale także stylu oraz lekkości życia. Zawistnym okiem patrzą na zabawę i radość, jaka należy się każdemu. Sęk w tym, by potrafić odnaleźć ją w życiu!

Autor: Natalia Gorzołka

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij