Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Dziecko urodziła w klubie. 19-latka poczekała do końca imprezy

29

W jednym z popularnych klubów w Tuluzie doszło do niecodziennego wydarzenia. Tuż przed zamknięciem jeden z bramkarzy zauważył leżącą na podłodze kilkunastolatkę. Młoda dziewczyna właśnie... zaczynała rodzić! Karetka nie zdążyła dotrzeć na czas. Poród odebrali pracownicy klubu.

Dziecko urodziła w klubie. 19-latka poczekała do końca imprezy
(iStock.com, shironosov)

Pracownicy nocnego klubu O'Club w Tuluzie we Francji na pewno długo nie zapomną tego dnia. Do zdarzenia doszło jedenastego listopada około godziny piątej trzydzieści, kiedy lokal był już przygotowywany do zamknięcia.

Gdy bramkarz wszedł do budynku, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na parkiecie leżała 19-letnia dziewczyna, która właśnie zaczynała rodzić dziecko. Mężczyzna czym prędzej zawiadomił kierowniczkę klubu Marie-Helene.

Bramkarz na początku nie zdradził Marie-Helene, o co dokładnie chodzi. Kobieta została poinformowana przez pracownika, że wydarzyło się coś bardzo pilnego i jest natychmiast potrzebna. Kiedy udała się na miejsce, zrozumiała, że nie obędzie się bez interwencji medycznej.

Zobacz także: Zobacz także: W jaki sposób przejść przez poród najłagodniej?

Personel klubu natychmiast zawiadomił pogotowie ratunkowe. Niestety, karetka nie zdążyła przyjechać wystarczająco szybko. Z tego powodu do akcji musieli włączyć się pracownicy.

Dzięki pomocy ratowników, udzielających instrukcji telefonicznie, personel szczęśliwie przyjął poród nastolatki. Dziecko, którego płeć nie została wyjawiona, jest zupełnie zdrowe.

Świeżo upieczona mama spędzała pamiętny wieczór z przyjacielem. Marie-Helene tłumaczyła Fox News, że nastolatka potrzebowała "zmiany otoczenia" i dlatego zdecydowała się odwiedzić klub w zaawansowanej ciąży.

Z powodu nietypowych okoliczności O'Club w Tuluzie zdecydował się zaoferować maluchowi specjalny prezent. Otrzymał on dożywotni bezpłatny wstęp do miejsca swoich narodzin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić