REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak17.10.18 (16:05)

Dziś w TV film tylko dla widzów o mocnych nerwach

Szokujące, odrzucające ale również dające do myślenia. Takie właśnie jest "Mięso", które jak można wyczytać w recenzjach, krytykom w większości smakowało. Pozycja dla widzów odważnych i poszukujących nowych wrażeń.
Materiały prasowe

Mocny debiut reżyserski w formie kanibalistycznego, symbolicznego i niezwykle sugestywnego wizualnie filmu o dojrzewaniu. Brzmi dziwnie i odpychająco? To dopiero początek, bowiem opowieść o młodej, naiwnej dziewczynie, wegetariance z wegetariańskiej rodziny, która na skutek różnych wydarzeń zaczyna pożądać ludzkiego mięsa, jest jedną z najodważniejszych i najbardziej oryginalnych w ostatnich latach. I ma znacznie głębszy sens, niż wielu widzów, spodziewających się czegoś bardziej oczywistego i "normalnego", chciałoby przyznać.

REKLAMA

Mimo wielu drastycznych i obrzydliwych scen "Mięso" nie jest typowym krwawym horrorem, jak było reklamowane w kinach (w Stanach przed niektórymi seansami rozdawano nawet torebki na wymioty). To opowiedziana z gatunkowym wyczuciem, zrealizowana niezwykle estetycznie historia, która wyolbrzymia ekranową rzeczywistość, by powiedzieć coś o tej prawdziwej.

"Mięso", 00:40, Canal+

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

**Zobacz też: Z tymi co się znają. Urszula Dudziak o mężczyznach swojego życia i wygranej walce z chorobą

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij