o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Jak ona to przeżyła? Wyszła z samochodu o własnych siłach

1
Podziel się

Jej samochód nadaje się tylko na szrot. Patrząc na to zdjęcie, trudno uwierzyć, że kobieta przeżyła, a tym bardziej, że wyszła z wypadku praktycznie bez szwanku.

Jak ona to przeżyła? Wyszła z samochodu o własnych siłach
(Schaffhausen cantonal police, Schaffhausen cantonal police)
bEShucbp

48-latka zawsze jeździła po szwajcarskich drogach ostrożnie. Według policji, około godziny 15.30 niedaleko miejscowości Thayngen na północy kraju, samochód kobiety "z nieznanych przyczyn" zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Auto kobiety wzbiło się w powietrze i spadło na dach, wtedy uderzył w nie kolejny kierowca - informuje "The Local".

Chociaż brzmi to wszystko dramatycznie, to kończy się happy endem. Wszyscy trzej kierowcy wydostali się z samochodów o własnych siłach i zdołali zejść z jezdni w bezpieczne miejsce. Droga, na której doszło do wypadku, była zamknięta przez kilka godzin. Ratownicy nie mogli uwierzyć, że kobieta przeżyła i doznała tylko drobnych urazów. Ostatecznie 48-latka została zabrana do pobliskiego szpitala, gdzie po badaniach wróciła do domu.

*Jednak cuda się zdarzają. *Chociaż na podstawie opublikowanego przez policję zdjęcia trudno jest określić, co to za samochód, to wiemy jedno... auto jest naprawdę bezpieczne.

bEShucbr

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEShucbS
KOMENTARZE
(1)
xyz
5 lata temu
Po 1 auto a nie szrot jak u nas, po 2 chyba audi wiec szereg zabezpieczeń, po 3 to suw wiec konstrukcja sama w sobie jest odporniejsza, a po 4 miała kobita farta :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić