Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
|
aktualizacja

Jak poderwać dziewczynę?

1
Podziel się:

Aby poderwać dziewczynę, warto wykazać się takimi cechami jak pewność siebie, poczucie humoru, zaradność czy oryginalność. W większości przypadków oklepane teksty na podryw mogą nie zdać egzaminu. Dużo lepszym pomysłem jest poproszenie wybranki o pomoc. Jak jeszcze poderwać dziewczynę?

Samo umówienie się na pierwszą randkę z dziewczyną nie daje żadnej gwarancji na kontynuowanie znajomości
Samo umówienie się na pierwszą randkę z dziewczyną nie daje żadnej gwarancji na kontynuowanie znajomości (Shutterstock.com)

Uniwersalne sposoby na podryw

Nie ma listy tekstów na podryw, które skutkują w 100 proc. przypadków, czy konkretnego modelu zachowania, gwarantującego sukces w przypadku każdej kobiety. Zastanawiasz się, jak poderwać koleżankę, jak poderwać dziewczynę z klasy czy jak poderwać przyjaciółkę? Na pewno zupełnie inaczej podejdziemy do obcej dziewczyny. A odrzucenie jest przykrym, acz niezbędnym elementem damsko-męskiej gry.

Jeśli stosowane przez Ciebie teksty na podryw są na poziomie ”Czy Twój ojciec był złodziejem? Chyba tak, bo ukradł wszystkie gwiazdy i zamknął w Twoich oczach” nie skutkują, może warto zmienić strategię? Podpowiadamy, jak poderwać dziewczynę.

Jak zagadać do dziewczyny? Teksty na podryw

Spróbuj kilku modeli zachowań w przypadku próby nawiązania pierwszego kontaktu werbalnego z dziewczyną:

  • Wizja straconej szansy. Na kobietę może zadziałać pozornie desperacki tekst typu ”Nie chcę nigdy żałować, że do Ciebie nie podszedłem i myśleć o tym, co by było, gdybym zebrał się na odwagę. Jestem...” Efekt zaskoczenia jest dodatkowo w tej sytuacji sporym atutem.
  • Podstępna prośba o pomoc. Sprawdzi się w przypadku dziewczyn, które lubią czuć się potrzebne. A więc większości. ”Przepraszam, ale mam mało czasu, a kolega z pracy wyjechał służbowo i zostawił mi pieniądze, żebym kupił coś wyjątkowego jego dziewczynie z okazji …, pomożesz mi?” Możesz wpleść w wypowiedź również komplement, np. pochwałę jej dobrego gustu. Uważaj tylko, żeby nie wypaść tandetnie (nie mów nic w stylu „W tej mini Twoje nogi się nie kończą”).
  • Widzisz to w komediach romantycznych. Podrywanie w codziennych sytuacjach w ciągu dnia, w kolejce w banku, na spacerze z psem czy podczas pomocy w poniesieniu ciężkich reklamówek z warzywniaka. Kobiety cały czas oglądają (niekiedy w ukryciu) filmy z romansem w tle, więc będą na tyle mile zaskoczone propozycją, że może im być trudno odmówić.
Zobacz także:

Jak działa Tinder?

Co działa na kobiety?

Nie poderwiesz dziewczyny tylko na gruby portfel. Oto cechy i zachowania mężczyzny, które zdecydowanie docenia większość kobiet:

  • Poczucie humoru. Spójrz na najseksowniejszego mężczyznę świata 2017 roku, Blake'a Sheltona, który do grona klasycznych przystojniaków wcale nie należy. Jest za to szalenie zabawny i być może właśnie tym zdobył serce Gwen Stefani.
  • Pewność siebie i asertywność, ale nie bycie odpychającym i nadętym osobnikiem, który wszystko wie najlepiej i z każdego pieca chleb już jadł.
  • Oryginalność. Opuść swoją strefę komfortu i nie wstydź się nietypowych zainteresowań i nieszablonowego zawodu. Może tak właśnie trafisz do jej serca.
  • Umiejętność gotowania. Czy ten punkt w ogóle trzeba rozwijać?
  • Zaradność życiowa. Nie chodzi o stanowisko prezesa zarządu, ale o to, że potrafisz poradzić sobie z przeciwnościami, nieprzewidziane sytuacje to dla Ciebie wyzwanie, a nie perspektywa natychmiastowej porażki i kapitulacja, a swojego psa wyprowadzasz sam mimo dużej liczby obowiązków.

Pamiętaj, że nawet jeśli wyglądasz jak David Beckham czy Chris Hemsworth, nie gwarantuje Ci to sukcesu. Ale dbanie o siebie zdecydowanie pomoże na etapie nawiązywania pierwszych kontaktów.

KOMENTARZE
(1)
Bbc
4 lata temu
Czy twój ojciec jest przestępca?! Tak a to możesz być ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić