REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller17.06.17 (16:12)

Klienci powstrzymali podpalaczkę. Chciała wysadzić stację w Bielawie

Kobieta kilka razy próbowała doprowadzić do tragedii na stacji paliw. Policja w rozmowie z o2 zapowiada, że szybko schwyta napastniczkę.
Youtube.com

Do dramatu w Bielawie na Dolnym Śląsku był tylko krok. Na nagraniu z kamery widać, jak przypadkowy kierowca wyrywa z rąk kobiety pistolet dystrybutora. W rozgrzanym powietrzu długo unosiły się jeszcze opary wylanej przez nią benzyny. Wcześniej próbowała czego innego.

REKLAMA

Najpierw rzucała zapałkami zapalonymi w butle gazowe, to ludzie zwracali jej uwagę. Potem poszła do dystrybutora, chciała puścić paliwo, odpaliła zapałkę. Powiedziała, że wszystkich wysadzi w powietrze - relacjonowała TV Sudeckiej pracownica stacji.

Przed przyjazdem policji kobieta zdołała uciec. Wyglądająca na ok. 35 lat, niedoszła podpalaczka jest teraz poszukiwana. Potwierdził to oficer prasowy komendy w Dzierżoniowie.

Mamy już informacje o tej pani, wkrótce powinna znaleźć się w naszych rękach. Za powodowanie zagrożenia dla wielu osób grozi jej nawet do 10 lat więzienia - powiedział w rozmowie z o2.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij