o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

"Koronawirus jest plagą zesłaną przez Boga". Duchowny oburzył

26
Podziel się

Koronawirus, którego epidemia wybuchła w Chinach, jest karą zesłaną przez Boga, uważa amerykański pastor Rick Wiles. Twierdzi, że szalejący koronawirus to jeden ze znaków nadchodzącej apokalipsy. Słowa pastora wywołały oburzenie.

"Koronawirus jest plagą zesłaną przez Boga". Duchowny oburzył
(Right Wing Watch)
bEIGgkbp

Jak informuje "Daily Mail", pastor określił koronawirus jako "anioła śmierci" zesłanego przez Boga. W swoim wystąpieniu dla portalu Right Wing Watch wyjaśnił również, dlaczego – jak określił – "bezbożny rząd komunistyczny" został ukarany w tak dotkliwy sposób.

*Zdaniem pastora, wybuch epidemii jest spowodowany "grzesznymi" obrazami w filmach i telewizji. * Winą obarczył również rodziców, którzy mają, jak cytuje "Daily Mail", "transgenderować" swoje dzieci.

Koronawirus jako "kara". Kim jest Rick Wiles?

Rick Wiles jest amerykańskim pastorem ewangelickim i założycielem prawicowego portalu TruNews. Pełni posługę w Kościele Flowing Streams w Vero Beach na Florydzie. Był wielokrotnie oskarżany o szerzenie teorii spiskowych oraz propagowanie treści antysemickich, islamofobicznych i rasistowskich.

bEIGgkbr

Pastor zaapelował również do obywateli Stanów Zjednoczonych. Wezwał ich do pojednania się z Bogiem i stwierdził, że wybuch epidemii koronawirusa w Chinach to znak nadchodzącej apokalipsy.

Koronawirus jest plagą zesłaną przez Boga. Mój duch zaświadcza, że to prawdziwa plaga, która zeszła na Ziemię. I Bóg zaraz zmyje wiele grzechów z tej planety – cytuje pastora "Daily Mail".

Zobacz też: Koronawirus szaleje. Co z przesyłkami z Chin?

bEIGgkbx
bEIGgkbS
KOMENTARZE
(26)
mmm
2 lata temu
Znowu zaczyna sie straszenie ciemnoty
Mike
2 lata temu
A po co mają się modlić? Bóg wszystko niby wiedział, to po co tworzył. Nie ma go i tyle.
staruch
2 lata temu
Plugawienie Krzyża Chrystusowego, najświętszego sakramentu, chańbienie wizerunku Matki Jezusa, profanowanie i burzenie świątyń Pana, szatańskie odprawianie mszy świętej i ciągły atak na wiarę chrystusową i nieustanne mordowanie chrześcijan i księży musiało spotkać się z zsłużoną karą Bożą przez pandemię wirusa na którego nie ma lekarstwa i taki nowoczesny świat jest bezradny. Święty Mocny Święty a nieśmiertelny zachowaj nas Panie
bEIGgkbT
...
2 lata temu
jasne...tyle ze umieraja ubodzy ktorzy niewiele maja na sumieniu. a bogacze i bezboznicy zyja sobie jak paczki w masle! okropny gosciu! i to ma byc ksiadz?!?!
Jjjj
2 lata temu
A nasz rząd? Podobny jest do chińskiego i co? Gada głupoty
Ana2
2 lata temu
Czas apokalipsy rozpoczęty kto się nawróci ten ocaleje w życiu wiecznym
minik123
2 lata temu
przeczytajcie apokalipse...tak pan Bog wysyla aniolow ktorzy zsylaja plagi trzesienia ziemi...przy koñcu czasow..to wszystko za oddalenie sie od niego,bycie nieposlysznym,wiele ludzi ze strachu nie chce o tym mowic,koñca swiata nie bedzie to bedzie koniec czasow oczyszczenie swiata ze zlych ludzi,niedoszloby do tego gdyby ludzie sie modlili..Bog jest milosierny dlatego niezniszczy tego swiata tylko oczysci bedzie to bolesna przemiana no ale noestety ludzkosc zasluzyla na to,pieniadze zawisc falsz...to teraz rzadzi swiatem bo ludzie na to pozwolili.
Mietek
2 lata temu
On chyba tez
Marek
2 lata temu
Rick Wiles nie czytał nigdy bibli na której opiera wsa wiarę. Bóg nikogo nie doświadcza i nie zabiera do nieba.
AndrewC
2 lata temu
Ciekawe ile trzeba wyslac dolarow aby zmyc grzechy z tej planety ? Business ....business.....business. Byle tylko ciagnac od luda dudki.
Jolka
2 lata temu
Ten Pastor ma racjie
alibaba1
2 lata temu
a może ten wirus pochodzi z któregoś z laboratoriów putina?
ddd
2 lata temu
Protestanci palili na stosach
bEIGgkbL
oskarżać
2 lata temu
Boga o takie okropności ?! to gorsze od ataeizmu i niezależnie jakiego boga czci ten paścior to bóg mu tego raczej nie wybaczy. Bóg który "stworzył" ludzki świat dał też V przykazanie, gdyż sam bardzo szanuje życie w każdej postaci. Kto twierdzi inaczej jest albo niedoinformowany albo chory albo z Ameryki.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić