Wróć na
Bartosz Nowak
|

Wyznała prawdę o obozach pracy Kim Dzong Una

110
Podziel się

Kobieta pełniąca rolę gwardzistki w jednym z obozów pracy w Korei Północnej wyznała, co widziała podczas swojej pracy. Koszmarów uwięzionych nie ma końca.

(iStock/tupikov)
bCFIhUSt

Morderstwa, tortury i gwałty są tam na porządku dziennym. Strażnicy często "romansują" z uwięzionymi kobietami, co w rzeczywistości jest najczęściej gwałtem, ponieważ nie można im niczego odmówić. Podczas przesłuchania, gdy jeden z nich stracił cierpliwość, kazał kobiecie się rozebrać i ją podpalił.

Dwóm braciom, którym na chwilę udało się uciec, odcięto głowy na oczach innych więźniów, którym wcześniej kazano jeszcze rzucać kamieniami w zbiegów. Ich rodziny zabito ku przestrodze dla innych - relacjonuje Lim Hye-jin.

bCFIhUSv

Więźniowie żyją w nieludzkich warunkach. Pracują siedem dni w tygodniu po 16 godzin dziennie, a kiedy wracają, poddawani są sesjom "reedukacyjnym". Ich ciała są zdeformowane od głodu i katorżniczej pracy. Gnijące ciała tych, którzy nie wytrzymali, leżą wokół - informuje "Daily Star".

Strażnicy uczeni są, by traktować więźniów jak zwierzęta. Wmawia się im, że każdy osadzony popełnił straszne zbrodnie. Lim Hye-jin miała 20 lat, kiedy pracowała w jednym z takich obozów. Uciekła, kiedy kazano jej paradować nago przed kolegami. Dzisiaj mieszka w Seulu i czuje się zdradzona przez przywódców kraju, którzy tak manipulują ludźmi.

Szacuje się, że w północnokoreańskich obozach zamkniętych jest ok. 200 tys. ludzi. Kim Dzong Un zaprzecza ich istnieniom, ale jak donoszą źródła z wewnątrz kraju, to właśnie on rozbudowuje ich sieć w Korei.

bCFIhUSB

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bCFIhUSW
KOMENTARZE
(110)
elwer
3 lata temu
Można, można, w Polsce powinni więźniowie też tak pracować. Nieroby i cwaniaki najbardziej boją sie ciężkiej pracy.
nick
3 lata temu
Niemcy robili gorsze rzeczy w czasie wojny - ale teraz nie wolno o tym pisać...
obserwator
3 lata temu
Czy usa robi teraz nagonke na kima aby miec pretekst do wojny?
bCFIhUSX
Mac
3 lata temu
Jest taka technika że z kosmosu można nas w domu podglądać a nie widać tych 200 tys niewolników i obozów ? czegoś tu nie rozumiem, to są te obozy czy ktoś nie chce tego widzieć.
ano
3 lata temu
U nas dla przestępców też by się takie obozy przydały a nie prycza i jedzonko za darmo
Najnowsze komentarze (110)
"Skazany na ś...
3 lata temu
Dlaczego pisze się tylko o brudach innych, a nie o własnych??? Jestem od lat osobą niepełnosprawną, przed 60-ką, bez do dochodów. Od maja 2016 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bartoszycach, odmawiając dla mnie wszelkiej pomocy skazał mnie na "śmierć", poprzez "powolną śmierć głodową" w imieniu ponoć obowiązującego prawa, wbrew konstytucji R.P, UE i ONZ; gdzie jak "byk" pisze, że Polska zobowiązała się pomagać i wspierać osoby niepełnosprawne!!! Zapewne wyrok "śmierci" na mnie jest zbyt małym incydentem, aby pisać o nim w mediach, a jest zwykłym posunięciem władz, aby zmniejszyć ubóstwo w kraju, niwelując "równych" z ziemią!!! Józef z Bartoszyc
POLKA
3 lata temu
A ŚWIAT MILCZY
xxx
3 lata temu
Amerykanie powinni ich zrównać z ziemią. Tam ludzie są gorzej traktowani niż u nas zwierzęta. Kto to widział, żeby w dzisiejszych czasach strzelać do ludzi z działa przeciwlotniczego, albo rzucać ludzi psom na pożarcie.
gosc237687632
3 lata temu
Medialne przygotowanie gruntu do wojny... Ostatnio pojawiło się sporo artykułów straszących Koreą Płn. oraz pokazującą okrucieństwo tego kraju. Chodzi o to, żeby wśród ludzi było moralne przyzwolenie na wjazd wojsk USA. W sumie to dobrze, bo już szkoda tych koreańców. Wniosek jeden: wkrótce tam będzie pozamiatane.
myślący
3 lata temu
Takie obozy są potrzebne dla bandytów zwyrodnialców pedofilii pijanych za kierownicą gwałcicieli złodziej i tych co robi różne nie legalne przekrętasy i narkomanów jestem za my jako naród muśmy mieć bat nad sobą bo inaczej głupiejemy brak przykładów z góry itd itd
l3og
3 lata temu
a w polsce stanu wojennego wg info jakimi karmieni byli hamerykańce, anglosasi, francuzi, niemcy ludzi spędzano na otwarte stadiony i gdy protestowali polewano ich w mróz zimną wodą prosto z hydrantów - - - nie, nie ma tam raju ale prymitywna propaganda przeciw temu krajowi nakazuje ośmiesza tzw "wolne" media w istocie pozostające na smyczy natowskich propagandystów
318
3 lata temu
Kiedy USA wymachuje szabelka to i media odżyły !? Ten cwaniaczek kim srim czy jak mu tam to psychopata !!!
Wojtek
3 lata temu
Parszywy troll za srebrniki sprzeda rodzinę.
bCFIhUSP
Karamba
3 lata temu
W Polsce tez pracują po 14 godzin bo żarcie jest takie drogie i cicho siedzą
igor
3 lata temu
a gdzie organizacje ONZ dlaczego pozwalaja na takie traktowanie ludzi mamy 21 wiek i system gorszy od stalinizmu , wielcy mordercy sa bez karni
k2
3 lata temu
Niemcy robili dokładnie to samo w Afryce południowej , Polsce i w Związku Radzieckim . Nieodbiegali od nich Francuzi,Belgowie,Holendrzy,Anglicy w swoich koloniach.....teraz maja odpłacane ....ludność podbitych ,kolonialnych krajów ,kobiety,dzieci ... była katowana,mordowana na wszelkie mozliwe sposoby...poszukajcie winternecie a dojdziecie do tych zdrec mordów i pogromów,gwałtow i ludzkiej tragedii ....bezbronnym ludziom to robiono uzywajac wojska i najemników i ...przyznajac za to medale i zaszczyty....wynoszac na piedestał.....złodziei i morderców ...dlatego brzydze sie wszystkimi krolami ...wszystkimi !
Robol
3 lata temu
Praca daje wolnosc. Co w tym zlego?
Lusia
3 lata temu
dlaczego ci ludzie nie zbuntują się tylko przez 60 lat siedzą cicho?
wolkar
3 lata temu
...a świat na to patrzy i nic zrobić nie może, bo ci zbrodniarze są pod ochronnym parasolem Chin i Rosji. Jak długo jeszcze???
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić