Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Matka stoczyła walkę na śmierć i życie z gigantycznym wężem

470 reakcji
268
103
99
Podziel się

Jeśli dzieciom coś zagraża, każda kochająca matka zmienia się w tygrysicę. Udowodniła to Anna Sittiwichai. Razem z córką i synem spędzała beztroski czas w Tajlandii. Pewnego razu do ich łazienki dostał się niebezpieczny wąż. Kiedy zaczął zagrażać jej pociechom, Anna nie wahała się ani chwili.

Matka stoczyła walkę na śmierć i życie z gigantycznym wężem
(Facebook.com, Chunya Sittiwichai)

Sprawę nagłośniła córka Anny, Chunya Sittiwichai. Nastolatka zamieściła na Facebooku wpis z załączonym zdjęciem. Dziewczyna opisała dramatyczne wydarzenie, które miało miejsce w ich domku.

Jak informuje "Mirror", nikt nie spodziewał się, że do środka może dostać się gad. Szczególnie że rodzina zatrzymała w małej miejscowości, a nie na uboczu lub niedaleko lasu.

Feralnego dnia Anna Sittiwichai poszła skorzystać z toalety. Kiedy weszła do środka, nie zauważyła zwiniętego w kłębek węża. Wtedy gad zatopił kły w jej udzie. Kobieta później wspominała, że była zszokowana jego rozmiarami.

Dzieci usłyszały krzyk matki i przybiegły do łazienki. Anna Sittiwichai chwyciła głowę gada, usiłując ściągnąć go ze swojej nogi. Wąż coraz mocniej wpijał w nią zęby, a z rany obficie leciała krew.

Chunya Sittiwichai pobiegła po młotek i nóż. Anna próbowała odciąć wężowi głowę, jednak skóra gada była za gruba.

"Mirror" podaje, że kobieta prawie straciła przytomność. Jednak obawa o bezpieczeństwo dzieci sprawiła, że kobieta przemogła się i zmusiła węża, by ją puścił. Wtedy syn sięgnął po młotek i szybko zaczął nim okładać gada. Następnie rodzina wspólnymi siłami wydostała się z łazienki i zamknęła napastnika w łazience.

Matka czym prędzej pojechała z dziećmi do szpitala. Tam rana po ukąszeniu została opatrzona, a lekarz założył szwy. Chunya Sittiwichai przyznała, że od czasu historii z wężem zaczęła zachowywać większą ostrożność podczas wizyty w toalecie.

Nauczyłam się zawsze sprawdzać toaletę przed skorzystaniem z niej, nawet jeśli obecność węża wydaje się niemożliwa – cytuje młodą kobietę "Mirror".

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

99
268
103
KOMENTARZE
(99)
Feluś
miesiąc temu
Trzeba było teściową pierwszą do łazienki wpuścić bo: "szła teściowa lasem, pogryzły ją żmije. Żmije wyzdychały, a teściowa żyje".
jolka
miesiąc temu
Kiedyś była taka gazeta Skandale z pseudonaukowymi sensacjami, np że pociąg wjechał do tunelu i już z niego nie wyjechał. Pseudoartykuł przypomina takie bajeczki z dawnych lat.
stary Polak
miesiąc temu
panienko Ewelinko - to raczej dzieci ratowały mamę a nie odwrotnie. jakaś odwrócona logika czy cuś?
zzt.
miesiąc temu
Pięknie napisane. Tekst przypomina rozmowę Dżesiki z Grażyną...
kękuś
miesiąc temu
Faktycznie banał - każdy z nas by walczył o życie. Natomiast konkret to matka w USA, która po ataku pumy na jej syna rzuciła się na kota i go odpędziła odnosząc rany. To jest prawdziwa MATKA w obronie dziecka!!!
Najnowsze komentarze (99)
Darek
miesiąc temu
NIE ! DLA TRZYMANIA GADÓW PO DOMACH.
analkonda
miesiąc temu
ja to bym się boł w tych Tajlandiach, że jak se siende na kibelku to mi z niego wyskoczy taka bestyja i zatopi kły w torbie
asgh
miesiąc temu
Niektórzy ludzie taką walkę toczą w polsce z pisem z tą rużnicą ze wąż nie atakuje bez powodu.
qqq
miesiąc temu
srut
rada
miesiąc temu
Drogie Panie !!! W Polsce też sprawdzajcie zawsze toalety, szczególnie te na stacjach benzynowych, położonych przy lasach !!! Tak na dobrą sprawę powinni to robić regularnie pracownicy stacji (ale nie robią) Ze strachu ???
antypis
miesiąc temu
dobrze, że jej nie wpełznął.
smakosz
miesiąc temu
dwumetrowy pyton siatkowy moje miały po trzy i nie było potrzeby zabijać chyba że na obiad
adas
miesiąc temu
raz ewa w raju u adama meza ujrzala pomiedzy nogami weza gruby na cal byl dlugi osiem cali dzisiaj takiego kazda ewa chwali
zatroskany
miesiąc temu
Ewelina , ty lizla jakejs szkoly, czy wojek wsadzil te glopoty na forum.
Jarek
miesiąc temu
Wąż na zdjęciu, to dusiciel i stanowczo za mały aby polować na dorosłego człowieka - wątpliwe więc, że to on pierwszy zaatakował! Pewnie baba na niego wlazła, więc zareagował tak w samoobronie! P.S. Wszystkim potencjalnym turystom przypominam, że na podstawowym wyposażeniu każdego tajlandzkiego pokoju hotelowego (w małej miejscowości) są: młotek i nóż techniczny! Nie warto więc zabierać z domu!
Tobiasz
miesiąc temu
Cynizm tych niektórych komentarzy szokuje. Zaczynam wątpić w ludzkość, a właściwie nie powinno mnie to dziwić. Wielu wydaje się, że to życie to gra komputerowa. Zabili go , a on wstał i uciekł. Komputer zabija wyobraźnię i może to jest przyczyna takich zachowań? Ale jak patrzę na rezultaty WOŚ to może nie wszystko stracone.
rozkoszne
miesiąc temu
kobieta przemogła się i zmusiła węża, by ją puścił
top
miesiąc temu
Co na to Greta i nasi obrońcy robaczków?
stary Polak
miesiąc temu
panienko Ewelinko - to raczej dzieci ratowały mamę a nie odwrotnie. jakaś odwrócona logika czy cuś?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić